شمانیوز

فردی که با فروش املاک به صورت همزمان به چندین نفر، ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در شیراز دستگیرشد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، جانشین فرمانده انتظامی فارس در این باره گفت: فردی که با فروش املاک به صورت همزمان به چندین نفر، ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود دستگیرشد.

 سرهنگ یوسف ملک‌زاده اظهار داشت: در پی مراجعه تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری و فروش مال غیر از سوی مالک مشاور املاک در یکی از محله‌های شیراز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی بیان کرد:کارآگاهان پلیس آگاهی با آغاز تحقیقات مطلع شدند مالک مشاور املاک با شیوه‌هایی متقلبانه از جمله فروش زمین، خانه، مغازه و امتیاز مشارکت در پروژه‌های انبوه سازی به صورت همزمان به چندین نفر، دریافت وجه به بهانه تسریع در صدور پروانه ساختمانی، اخذ مبالغ قابل توجه از مراجعان برای کمیسیون‌های تخلفاتی ساخت‌وساز‌های غیرمجاز و فروش سفته‌ها و خرج چک‌های مراجعان که به صورت امانی نزد آن‌ها بوده است ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

جانشین فرمانده انتظامی فارس گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با پیگیری و تلاش شبانه روزی موفق شدند فرد کلاهبردار را در حالی که در یکی از محله‌های شیراز در منزلش مخفی بود شناسایی و دستگیر کنند.

او با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی و تخصصی به ۶ میلیارد ریال کلاهبرداری اعتراف کرد افزود:این کلاهبردار برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه