شمانیوز

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: مرحله اول طرح ویژه نظارت بر بازار در شیراز، از ۱۹ مرداد شروع شده و تا پایان مرداد ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، محمد ابراهیم صداقت اظهار داشت: مرحله اول طرح ویژه نظارت بر بازار، از ۱۹ مرداد شروع شده و تا پایان مرداد ادامه دارد.

 

وی با اشاره به اینکه در این طرح ویژه نظارتی از واحد‌های تولیدی، انبار، عمده فروشان و واحد‌های صنفی بازرسی می‌شود، افزود: رسته‌های هدف بازرسی در این طرح شامل عرضه کنندگان لوازم خانگی، عمده فروشان مواد غذایی، تولیدکنندگان ماسک و محلول ضدعفونی، عرضه کنندگان لاستیک، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان مصالح ساختمانی و آهن آلات، فروشندگان میوه و تره بار، عرضه کنندگان گوشت و محصولات پروتئینی، تولیدکنندگان آرد و نان، عرضه کنندگان لوازم یدکی و روغن موتور، تولیدکنندگان شن و ماسه، عرضه کنندگان عایق‌های رطوبتی، محصولات فولادی، محصولات پتروشیمی، واحد‌های بسته بندی مواد غذایی، تولیدکنندگان محصولات لبنی و عرضه کنندگان نهاد‌ه های دامی است.

وی گفت: در این طرح ۶۰ بازرس و ناظر افتخاری در قالب ۳۰ تیم دو نفره به بازرسی می‌پردازند.وی بیان کرد: بخشی از بازرسی‌ها در مورد رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا توسط اصناف است.

 

وی از مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی موارد را از طریق تلفن ۱۲۴ (ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس) و یا شماره تلفن ۳۲۳۴۰۰۰۰ (ستاد خبری اتاق اصناف شیراز) و یا تلفن ۱۳۵ (ستاد خبری تعزیرات حکومتی فارس) اطلاع دهند تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

آنچه دیگران میخوانند :
    تبلیغات متنی
    
    روی خط رسانه