شمانیوز

سرپرست فرمانداری شهرستان سپیدان گفت: بنا به ضرورت و برای حفظ سلامت شهروندان و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، تمامی پیست های اسکی این منطقه از هشتم دی ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، حسن همتی در جلسه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان سپیدان با اشاره به حضور مسافران و تورهای گردشگری در پنجم دی ماه در این شهرستان اظهار داشت: حضور این مسافران و گردشگران و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی آنها موجب نارضایتی شهروندان شد.

وی با بیان اینکه حفظ سلامتی و رفع دغدغه مردم شهرستان اولویت اصلی همه مسئولین است افزود: از هشتم دی ماه تا اطلاع ثانوی ورود تورهای گردشگری به شهرستان ممنوع خواهد بود و از ورود خودروهای پلاک غیر بومی به شهرستان توسط مأموران نیروی انتظامی جلوگیری خواهد شد.

او از تعطیلی تمامی پیست‌های اسکی شهرستان تا اطلاع ثانوی خبر داد و با بیان اینکه فعالیت هتل‌های شهرستان بر اساس پروتکل‌های بهداشتی و با رعایت حداقل پذیرش با نظارت شبکه بهداشت امکان پذیر می‌باشد گفت: در راستای مصوبه ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان ورود هرگونه خودروهای آفرود به شهرستان سپیدان از تاریخ فوق ممنوع بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد قانونی خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied