شمانیوز
شما نیوز

اختصاصی شمانیوز/

اختلالات همراه اول در صدرا کی تمام می شود؟!

حدود بیست روز است که دارندگان خطوط تلفن همراه اول در شهر صدرا با اختلالات گسترده و شدید مواجه هستند و هیچ مسئولی در شرکت مخابرات فارس نیز پاسخگوی مردم نیست.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، ۱۱ خرداد ماه شرکت مخابرات استان فارس در اطلاعیه ای اعلام نمود که به منظور ارتقا و بهینه سازی سایت های تلفن همراه اول در شهر صدرا، به مدت یک هفته این خطوط در این شهر با اختلال و قطعی مواجه بوده و پس از آن مشکل برطرف می شود.اما با وجود گذشت بیش از بیست روز همچنان خطوط همراه اول در این شهر با اختلال شدید مواجه است.

ساکنان شهر صدرا در گفتگو با خبرنگار شمانیوز، از کیفیت پایین خطوط همراه اول در این شهر جدید به شدت گلایه مند بوده و اظهار داشتند که در سه هفته اخیر مشکلات بیشتر شده و علاوه بر اینکه تماس های تلفنی به سختی برقرار می شود،امکان استفاده از اینترنت همراه نیز میسر نیست.

خبرنگار شمانیوز جهت پیگیری مشکلات مردم، بارها با سامانه اطلاع رسانی همراه اول یا همان شماره ۹۹۹۰ تماس گرفته اما هربار از اپراتورها جواب های مختلفی دریافت نموده است.

برخی اپراتورها اعلام نمودند که مشکلات خطوط شهر صدرا حل شده و هیچ مشکلی وجود ندارد اما برخی دیگر اعلام نمودند که همچنان عملیات ارتقا سایت ها به اتمام نرسیده و علت کیفیت پایین خطوط همین است.

علت این دوگانگی در پاسخگویی به مردم مشخص نیست اما آنچه مشخص و مسلم است این است که خطوط همراه اول در شهر صدرا به شدت دچار اختلال و افت کیفیت شده و هیچ مسئولی هم پاسخگوی مشکلات ایجاد شده نیست.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied