شمانیوز
شما نیوز

قطع سهمیه سوخت وانت‌بارهای فاقد پروانه اشتغال

سهمیه سوخت خودروهای باربری که در طرح ساماندهی ثبت نام نکنند قطع می شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، رئیس سازمان حمل و نقل بار درون شهری شهرداری شیراز با اعلام این خبر گفت: درخصوص ساماندهی ناوگان،  پروانه فعالیت برای خودرو و پروانه اشتغال برای راننده صادر می‌شود و تمامی مراحل ثبت نام نیز به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه مربوطه انجام می‌شود.

آرش نعمتی اظهار داشت: مالکان و رانندگان خودرو‌های حمل بار برای ثبت نام در سامانه می توانند به نشانی www.utcms.ir یا سازمان حمل ونقل بار شهرداری واقع در میدان گلستان (کلبه) ابتدای خیابان شهید محمدی فرد، جنب اداره کل ورزش و جوانان مراجعه کنند.

او با اشاره به برخی مزیت‌های ساماندهی ناوگان حمل بار افزود: ماهانه مبلغ ۲۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان یارانه سوخت به هر کدام از ناوگان ثبت شده تعلق می گیرد.

وی گفت: تاکنون ۱۰ هزار دستگاه از ۷۰ هزار دستگاه ناوگان حمل بار فعال در شیراز یعنی چیزی حدود یک هفتم ناوگان ساماندهی شده است.

نعمتی بیان کرد: با توجه به اینکه سهمیه سوخت براساس پیمایش و بار برگ تعیین می‌شود از رانندگانی که خودرو خود را ثبت کرده اند در خواست می شود هر مرتبه که باری را جابه جا می‌کنند بار برگ آن را از طریق نصب اپلیکیشن در گوشی خود صادر کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied