شمانیوز
شما نیوز

اختصاصی شمانیوز/

نارضایتی شدید مردم شیراز از قطع مکرر برق

قطع مکرر برق در مناطق مختلف کلانشهر شیراز، نارضایتی شدید شهروندان را به دنبال داشته است.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، قطع مکرر و بدون اطلاع قبلی برق در ساعات گرم روز و همچنین در اوایل شب، اعتراض شدید مردم شیراز را به دنبال داشته و شهروندان از بی برنامگی مدیران استان در اعمال خاموشی ها گلایه مند هستند.

قطع برق در نقاط مختلف شیراز به روزی ۴ ساعت رسیده و همین موضوع مشکلات عدیده ای را در زندگی و کسب و کار مردم به وجود آورده است.

هر منطقه شیراز در دو نوبت دو ساعته دچار قطعی برق هستند و در حالی که معمولا قطعی برق دو ساعته می باشد، مشخص نیست چرا در کلانشهر شیراز این قطعی به ۴ ساعت در روز رسیده است.

این اعمال خاموشی ها بدون اطلاع رسانی قبلی انجام می شود و در زمان قطعی برق در برخی مناطق، آب شهری نیز قطع و تلفن همراه نیز دچار اختلال شدید می شود که همین امر بر مشکلات مردم افزوده است.

به دلیل این قطعی ها، تعدادی از لوازم برقی منازل شهروندان نیز دچار آسیب و سوختگی شده است.

سوال مردم از مدیران شرکت توزیع برق فارس این است که چرا قطع برق و اعمال خاموشی ها بدون اطلاع رسانی قبلی انجام می شود و آیا نمی شود همانطور که شرکت برق بدهی قبض مصرفی را برای شهروندان با پیامک ارسال می کند، قطعی برق را نیز از قبل از طریق پیامک اطلاع دهد؟ و چرا درحالی که متوسط قطعی برق در شهرهای دیگر دو ساعت است، این قطعی در شیراز به ۴ ساعت در روز رسیده است؟

دکتر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی نیز امروز در توئیتی از بی برنامگی در قطع برق در شهرهای کشور انتقاد کرده و نوشته است: مردم از این همه بی برنامگی کلافه شده اند.

آقایان مدیر در شرکت برق فارس! کمی تدبیر، برنامه ریزی، مدیریت جهادی و بها دادن به مردم، می تواند در این روزهای گرم سال و قطعی مکرر برق، از نارضایتی و کلافگی مردم کم کند.

اطلاع رسانی به موقع و پیامکی را در برنامه خود قرار دهید تا لااقل مردم بتوانند برای ساعات خاموشی ها و قطع برق برنامه ریزی کرده و مشکلات خود را مدیریت کنند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied