شمانیوز
شما نیوز

باند سرقت درون خودرو در شیراز متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز از دستگیری اعضای باند ۳ نفره سارقان حرفه‌ای درون خودرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، سرهنگ فرج شجاعی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد درون خودرو در شهرستان شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی افزود:ماموران انتظامی کلانتری ۲۲ آزادگان شهرستان شیراز با انجام اقدامات پلیسی و تخصصی موفق شدند در این خصوص ۳ سارق حرفه‌ای را شناسایی و آنان را در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

او با بیان اینکه متهمان در بازجویی اولیه به ۳۰۰ فقره سرقت قطعات انواع خودرو‌ها اقرار کردند، گفت: در بازرسی از مخفیگاه سارقان، ۵۰ دستگاه ضبط و ۷۰ دستگاه باند و سایر متعلقات مسروقه کشف شد.

شجاعی با اشاره به اینکه در این خصوص ۴ نفر (۲ مالخر و ۲ رابط فروش) نیز دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش اموال مسروقه را ۴ میلیارد ریال برآورد کرده‌‍ اند به شهروندان توصیه کرد: چنانچه در سال گذشته و در سه ماهه اول سال جاری خودرو آنان مورد سرقت قرار گرفته و تاکنون کشف نشده است برای پیگیری به کلانتری ۲۲ واقع در شیراز- خیابان آزادگان- کوچه ۵ مریم مراجعه و نسبت به شناسایی اموال مسروقه خود اقدام کنند.


 

  

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied