کد خبر : 894916

فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد شیراز گفت‌: این تیپ به عنوان یگان واکنش سریع ارتش در کنار سایر نهاد‌های دولتی و مردمی با توزیع اقلام اهدایی فرماندهی نزاجا در مناطق صعب‌العبور و عملیات‌های امداد و نجات به یاری مردم سیل زده جنوب کشور شتافت.

به گزارش خبرنگار شمانبیوز و به نقل از تسنیم از، سرتیپ دوم ستاد ذبیح الله بهمن زیاری امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به امداد رسانی تیپ ۵۵ هوابرد به سیل زدگان جنوب کشور اظهار داشت: تیپ ۵۵ هوابرد همواره در تمامی ماموریت‌های سازمانی و ماموریت‌های واگذاری از طریق سلسله مراتب فرماندهی به نحو احسن وارد عمل شده و سبقه این تیپ نشان از رشادت‌ها و دلاوری‌های تکاوران این تیپ دارد.
حضور یگان واکنش سریع تیپ ۵۵ هوابرد شیراز در مناطق صعب‌العبور سیل‌زده‌ امیر بهمن زیاری گفت: متاسفانه بحران اخیر که اکثر مناطق کشور را تحت تاثیر خود داشت خسارات و مشکلاتی را برای مردم عزیز ب. i. وجود آورد و بار دیگر غیرت، تعصب وهمبستگی ملی را در سراسر میهن عزیزمان شاهد بودیم و این وفاق به حمد الهی بسیاری از مشکلات را برطرف کرده است. فرمانده تیپ ۵۵ هوابرد با اشاره به حادثه غم انگیز در شیراز در ابتدا سال ۹۸ افزود: تیپ ۵۵ هوابرد دوشادوش سایر یگان‌های ارتش و سایر نهاد‌های دولتی و مردمی از همان لحظات ابتدایی بحران به یاری سیل زدگان و مسافران شیراز شتافت و اقدامات موثری نیز صورت گرفت همچنین تعدادی از تکاوران در غالب تیم امداد و نجات به همراه تجهیزات و ملزومات مربوطه با فرماندهی امیر سرتیپ دوم ستاد وجیه الله جمشیدی فرمانده ارشد نظامی آجا در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد به مناطق سیل زده در استان لرستان اعزام شدند که درحال حاضر نیز مشغول امدادرسانی و خدمات به هموطنان عزیزمان هستند.. وی گفت: تیم امدادو نجات تیپ ۵۵ همیشه قهرمان هوابرد در کنار دیگر نهاد‌های دولتی و مردمی با توزیع اقلام اهدایی امیرفرماندهی نزاجا در مناطق صعب‌العبور و عملیات‌های امداد و نجات به یاری مردم گرفتار در حادثه شتافت و با نهایت آمادگی منتظر دستور سلسله مراتب جهت ماموریت‌های سازمانی و احتمالی پیش رو است.
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید