کد خبر : 898299

استاندار فارس گفت: در جریان سیل اخیر ۲۱ شهرستان فارس با خسارت‌های سیل روبه‌رو شده‌اند و باید برای جبران خسارت‌ها اعتبارات لازم تامین شود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عنایت‌الله رحیمی در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به بررسی مسائل استان در حوزه‌های مختلف پرداخت.پیگیری جبران خسارت‌های ناشی از سیل در استان فارس از جمله این موضوعات بود.
۲۱ شهرستان فارس در سیل دچار خسارت شدند
استاندار فارس در این جلسه با اشاره به اینکه ۲۱ شهرستان فارس با خسارت‌های سیل روبه‌رو شده‌اند، خواهان تامین اعتبار لازم برای جبران این خسارت‌ها به ویژه در بخش کشاورزی شد.
او با اشاره به وجود تعداد زیادی از پروژه‌های عمرانی با بیش از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در استان فارس، بر لزوم تکمیل این پروژه‌ها تاکید کرد و افزود: با توجه به اینکه تاکنون اعتبارات زیادی به منظور احداث پروژه‌های مذکور هزینه شده است، تکمیل هر یک از آن‌ها به نوعی حفظ سرمایه و همچنین گامی در خدمت‌رسانی به مردم محسوب می‌شود.
نماینده عالی دولت در استان فارس همچنین از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خواست با حضور در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان فارس و بازدید از طرح‌های عمرانی مطالبات و نیاز‌های این استان را مورد توجه قرار دهد.
استاندار فارس در این جلسه همچنین از حضور نوبخت در زمان رخداد سیل در استان و تامین اعتبار برای پرداخت بخشی از کمک‌ها و هزینه‌های اضطراری تقدیر و تشکر کرد.
وی ابراز امیدواری کرد با همراهی همیشگی رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، شاهد رفع مشکلات باقی مانده از سیل در استان فارس و همچنین بهره‌برداری از پروژه‌های جدید باشیم.
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید