شمانیوز

پیکر آخرین شهید مدافع حرم ورامین امروز پس از طواف بر دور حرم حضرت زینب (س) به میهن اسلامی باز خواهد گشت.

‌به گزارش شمانیوز به نقل از ایسنا، پس از 3 سال و 4 ماه انتظار پیکر شهید مدافع حرم شهید مهدی ثامنی راد کشف شده و به میهن اسلامی و زادگاهش شهرستان ورامین بر می‌گردد و در روزهای آینده مورد استقبال مردم دشت ورامین قرار می‌گیرد.

این شهید بزرگوار در بیست و دوم بهمن 1394 در منطقه جنوب حلب سوریه به شهادت رسید و پیکر مطهرش پس از 3 سال و 4 ماه کشف و پس از طواف بر دور حرم حضرت زینب (س) در روزهای آینده به مهین باز می‌گردد.

ثامنی‌راد از جوانان شجاع ورامینی است که در روز سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران شربت شهادت را نوشید و در راه دفاع از حریم اهل‌بیت به شهادت رسید.

روز سه شنبه 4 تیرماه از ساعت 17 در معراج شهدای تهران وداع با این شهید والامقام انجام می‌شود.

مراسم بعدی و وداع مردم دشت ورامین با پیکر شهید ثامنی راد، پنجشنبه 6 تیرماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد مهدیه کارخانه قند شهرستان ورامین برگزار خواهد شد.

هم‌چنین تشییع پیکر این مدافع حرم، روز جمعه 7 تیرماه، ساعت 17 عصر، از ابتدای بلوار شهید قدوسی (صادقعلی) به سمت گلزار شهدای حسین رضا برگزار می‌شود.

مراسم یادبود این شهید عزیز و بزرگوار نیز روز دوشنبه 10 تیرماه، از ساعت ۱۷:۳۰ تا 19 در مصلی صاحب الزمان ( عج ) شهرستان ورامین برگزار خواهد شد.

ورامینی‌ها چشم انتظار پیکر آخرین شهید مدافع حرم شهرستان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه