شمانیوز

در پی درج مطلبی با عنوان “ زبان آموزان کانون زبان ایران باز هم سرگردان” در “شمانیوز” چهارشنبه ۱۲ تیرماه، مدیرکل کانون زبان ایران استان فارس در گفتگو با خبرنگار شمانیوز توضیحاتی در خصوص مشکل بوجود آمده در توزیع کتاب های آموزشی ارائه نمود.

به گزارش خبرنگار شمانیوز، دکتر حسین نجاری گفت: تغییر در هر سیستمی پیش درآمد موفقیت است و کانون زبان ایران هم از این قاعده مستثنی نیست و تصمیم گیری های مدیران کانون به سمت یک مسیر مثبت در راستای چابک سازی سیستم می باشد.

وی اظهار داشت: برگزاری آزمون های آنلاین و یا توزیع کتاب های آموزشی از طریق ادارات پست همگی برای این است که زبان آموزان راحت تر بتوانند خدمات ارائه شده را دریافت نمایند.

وی افزود: قبول داریم که در توزیع کتاب ها مشکلاتی بوجود آمده است اما این اشکالات اندک تجربه خوبی است تا ما بتوانیم اصلاحات لازم را انجام دهیم و در آینده رضایت کامل زبان آموزان را به دست آوریم.

او ادامه داد: کانون زبان ایران یک برند شناخته شده است که وارد حوزه احساسی مردم شده و این توجه و اعتماد مردم برای مدیران کانون مسئولیت ساز است و این تغییرات در مجموعه کانون با سعه صدر مردم و آگاه شدن از اهمیت این تحولات به خوبی پیش خواهد رفت و در این مسیر از هرگونه نقد سازنده هم استقبال می کنیم.

وی ضمن عذرخواهی از مردم به خاطر وجود برخی مشکلات در توزیع کتاب های زبان آموزان گفت:در حال پیگیری هستیم تا مشکلات جزیی هم در این مورد برطرف شود.

وی بیان کرد:کانون زبان ایران متعلق به مردم بوده و اعتماد مردم سرمایه اصلی کانون است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید