شمانیوز

اختصاصی شمانیوز/

یک نماینده مجلس معتقد است؛ برجام چه خوب باشد و چه بد، خروجی دولت روحانی است و کفایت، قابلیت و توان دولت در دستیابی به منافع برجام بیش از این نیست.

به گزارش شمانیوز، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شمانیوز گفت: دولت در تلاش است تا از برجام منافعی هر چند اندک به دست آورد.اگر چه هنوز از برجام چیزی برای کشور به دست نیامده است.

احمد علیرضا بیگی اظهار داشت: خروج آمریکا از برجام، تمام سرمایه گذاری غرب بر روی برخی عناصر داخلی را بر باد داد و کسانی که همیشه سنگ غرب را به سینه می زدند اکنون حرفی برای گفتن ندارند.

وی تصریح کرد: برخی از غرب گرایان در شرایط کنونی مجبورند بر علیه غرب صحبت کنند زیرا دیگر نمی توانند رفتارهای فعلی غربی ها را توجیه کنند و اگر موضع ضد غرب نگیرند رسوا خواهند شد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه غرب گرایان داخلی دیگر هیچ کارنامه ای برای دفاع ندارند گفت: تحریم های ظالمانه مشکلاتی را برای کشور بوجود آورده اما مقاومت در برابر دشمن کاملا جواب داده و باعث چرخش مواضع دشمنان از جمله چرخش های عربستان و امارات در برابر کشورمان گردیده است.

گفتگو از: شهرام درویش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه