شمانیوز
شما نیوز

آتش سوزی عطیم در پایگاه نظامی + فیلم

منابع خبری از آتش‌سوزی عظیم در پایگاه نظامی در شهر صهیونیست‌ نشین "کریات شمونا" نزدیک لبنان اطلاع دادند.​ در زیر فیلمی از این آتش سوزی گسترده را مشاهده می کنید.

به گزارش شمانیوز، منابع خبری از  آتش‌سوزی عظیم در پایگاه نظامی در شهر صهیونیست‌ نشین "کریات شمونا" نزدیک لبنان اطلاع دادند.​ در زیر فیلمی از این آتش سوزی گسترده را مشاهده می کنید.

 

 

آتش‌سوزی موجب هراس ساکنان شده و دود غلیظی شهر را فرا گرفته است.

 

به گفته شبکه رادیویی کان، آتش نشانان و هواپیماهای اطفای  حریق  در حال خاموش کردن آتش سوزی در کریات شمونا هستند. به برخی از ساکنان دستور داده شده است که پنجره‌های خانه خود را به دلیل دود شدید ببندند.به گفته این شبکه رادیویی، آتش بسیار شدید است و دود غلیظی فضای شهر را در بر گرفته است.

 

رایدو کان همچنین مدعی شد که  آتش سوزی  به دلیل روشن کردن یک فندک کوچک دیزلی در پایگاه نظامی «میتسپه آدی» آغاز شده و به سمت شهرک و جنگل سرایت پیدا کرده است. این سومین آتش سوزی در دو هفته گذشته در خط الراس «ریمم» است. آتش‌سوزی‌های قبلی به دلیل برخورد راکت‌های شلیک شده از لبنان به وقوع پیوسته بود.

 

شبکه العربیه نیز مدعی شده است که  آتش‌سوزی  به دلیل شدت دمای هوا بوده است و مأموران چندین خیابان را بسته و از اهالی خواسته‌اند تا در خانه‌هایشان بمانند و پنجره‌ها را ببندند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied