`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

پیام تبریک مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته بسیج

مدیرعامل بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته بسیج پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش شمانیوز، حجت اله مهدیان مدیرعامل بانک توسعه تعاون همزمان با هفته بسیج در سال ۱۴۰۰، ضمن گرامیداشت و تبریک هفته بسیج اظهار داشت: پنج آذرماه هر سال یادآور واقعه ماندگار تشکیل بسیج مستضعفین با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب جمهوری اسلامی ایران است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون که به مناسبت هفته بسیج سخن می گفت، گفت: حضرت امام خمینی(ره) همیشه بر نقش مردم و اهمیت حیاتی آن در تأمین سلامت و موفقیت نظام تأکید می کردند و با درایت خاصی در آذرماه 1358، طی بیاناتی ضرورت تشکیل مدرسه عشق یا همان بسیج مستضعفان را اعلام فرمودند. برکات این شجره و عطر دلاویز شکوفه های آن، در طی بحرانهای سالهای اولیه انقلاب و جنگ تحمیلی و بعد از آن به سراسر مملکت اسلامی ما رسید و فضای آن را معطر ساخت و انقلاب و جنگ را به نفع اسلام و مسلمانان رقم زد و همه اینها در پرتو جهان بینی و تدبیر آن پیر فرزانه و حضور نیروهای مردمی و پیوند الهی آنان با ولایت حاصل شده است. وی همچنین افزود: به فرموده مقام معظم رهبری، بسیج یکی از آن پدیده‌های شگفت‌آور دوران انقلاب بود؛ امام بزرگوار از طرف پروردگار ملهَم شد به اینکه این اقدام را بکند؛ بسیج بیست میلیونی که ایشان اعلان کردند و سازمان بسیج که تشکیل شد، خیلی کار بزرگی بود.


بیشتربخوانید:507 میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون به سه طرح استان خوزستان


 

مدیرعامل بانک توسعه تعاون در مورد نقش و فعالیت بسیجیان در شرایط کنونی گفت: بسیج در حقیقت، مظهر یک وحدت مقدّس، میان افراد ملت است. همه میدانهایی که بسیج در آن حضور پیدا کرده است، میدانهای ملی است؛ میدانهای مربوط به همه ملت است و امروز در شرایط مختلف و اتفاقات روز اقتصادی، فرهنگی و مقابله با فراگیری بیماری کرونا، بسیج نقش حیاتی ایفا می نماید.

مهدیان خاطر نشان کرد: ما ملت ایران همواره شاهد ایثار، شجاعت، حضور و مسولیت پذیری بسیجیان عزیز در عرصه های مختلف خدمت رسانی علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در کشور در شرایط عادی و شرایط خاص هستیم. به بهانه و مناسبت هفته بسیج، با ارج نهادن به خدمت رسانی این قشر تاریخ ساز ؛ این مناسبت را به مردم فهیم و ولایت مدار ایران عزیز، خانواده بزرگ تعاون کشور ، به ویژه همکاران محترم بانک توسعه تعاون و بسیجیان عزیز بانک توسعه تعاون تبریک عرض می کنم.

منبع:روابط عمومی بانک توسعه تعاون

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied