`
شمانیوز
شما نیوز
ارز فی

تصاحب بازار تولید خاورمیانه با حمایت های بانک ملی ایران

شرکت سوداد، بزرگترین شرکت تولیدکننده درب های ضدسرقت در خاورمیانه با حمایت و مشارکت بانک ملی ایران توانسته علاوه بر اجرای طرح های توسعه ای خود، در بخش تولید به بیش از 100 درصد رشد دست یابد.

به گزارش شمانیوز ، این بانک که حمایت از شرکت ها و بنگاه های تولیدی را در دستور کار خود دارد، با حمایت از شرکت سوداد توانسته گام بزرگی را در جهت تحقق صرفه جویی ارزی سالیانه قابل توجه این شرکت و همچنین ارزآوری آن بردارد.

شرکت سوداد تولید و عرضه درب های ضدسرقت را از سال 1387 در کشور آغاز کرده و امروز بیش از 200 نفر نیروی کار به صورت مستقیم و بیش از 5 هزار نفر نیرو را به صورت غیرمستقیم تحت پوشش خود قرار داده است.

این شرکت در سال 1399 با حمایت و مشارکت بانک ملی ایران در بخش تولید به بیش از 100 درصد رشد دست یافت و هم اکنون محصولات خود را به کشورهای عربستان، عراق، افغانستان، ارمنستان، تاجیکستان و آذربایجان صادر می کند که علاوه برصرفه جویی ارزی سالیانه بیش از یک میلیون دلار، بیش از 200 هزار دلار ارزآوری نیز در سال گذشته داشته است.


بیشتربخوانید:اشتغالزایی 3 هزار و 100 نفر هرمزگانی با تسهیلات بانک ملی ایران


 

دکتر بهرام مقتدر مدیرعامل این شرکت در سال 1395 همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر راه و شهرسازی و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، به عنوان کارآفرین برتر کشور انتخاب شد.

این شرکت هم اکنون با داشتن بیش از دو هزار عامل فروش در سطح کشور، بخش عمده ای از نیاز بازار داخل در زمینه درب های ضدسرقت را تامین می کند.

منبع:روابط عمومی بانک ملی ایران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied