`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی/

بیش از دو هزار میلیارد ریال کالا در اموال تملیکی تعیین تکلیف شد

مدیر اموال تملیکی استان تهران عنوان کرد: در راستای تعیین تکلیف ضربتی کالاهای موجود در انبارهای اموال تملیکی و پس از وصول دستورات و آراء مراجع قضایی و تعزیراتی، 220 تن کالای فاقد مجوزهای استاندارد و بهداشت به ارزشی بالغ بر دو هزار میلیارد ریال آماده امحاء شد.

بیش از  دو هزار میلیارد ریال کالا در اموال تملیکی تعیین تکلیف شد

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، رضا بهرامی مدیر اموال تملیکی استان تهران، از انهدام حجم قابل توجهی کالای غیرقابل مصرف خبر داد.

وی در این باره اظهار کرد: در راستای اجرای ماده 55 و 56  قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز و  مواد 42 و 43 قانون تاسیس سازمان اموال تملیکی پس از وصول دستورات و آراء مراجع قضایی و تعزیراتی مبنی بر معدوم نمودن اقلام دارویی و شیمیایی و همچنین وصول تاییدیه از وزارت بهداشت، سازمان استاندارد و سایر سازمان های ذیربط مبنی بر عدم قابلیت مصرف و لزوم امحاء این قبیل کالاها که برای سلامت جامعه مضر است، 220 تن انواع کالا صبح امروز مورخ 30 آبان ماه سالجاری جهت امحاء آماده‌سازی شد.

بهرامی افزود: ارزش این کالاها حدود دو هزار و 260 میلیارد ریال بوده که با حضور و نظارت ابراهیم مولایی جم عضو هیات مدیره و سرپرست سازمان، قاسم رسولی فاضل نماینده قوه قضائیه مستقر در سازمان و دیگر نمایندگان سازمان‌های ذیصلاح، نسبت به ارسال آن به سایت تخصصی معدوم سازی کالا با رعایت ضوابط و دستورالعمل های زیست محیطی اقدام گردید.

بهرامی با اشاره به اینکه استان تهران فاقد سایت مجهز جهت امحاء پسماندهای صنعتی و خطرناک است، تصریح کرد: کالاهای مذکور برای انهدام به سایت مجاز و مورد تایید سازمان حفاظت محیط زیست در اصفهان انتقال یافت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied