`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی/

ارز فی

برگزاری مجدد مزایده های حضوری سازمان اموال تملیکی / اولین مزایده حضوری سال 1400 انجام شد

اولین مزایده حضوری (حراج) سازمان اموال تملیکی در سال 1400 و در راستای تسریع در تعیین تکلیف اموال منقول تحت اختیار این سازمان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، در راستای تعیین ضرب الاجل ریاست جمهوری و تاکید رئیس قوه قضائیه و همچنین تسریع در تعیین تکلیف اموال منقول در اختیار این سازمان، اولین مزایده حضوری (حراج) سازمان اموال تملیکی در سالجاری طبق جدول زمانبندی، امروز مورخ یکم آذر ماه با حضور اعضای هیات مدیره و هیات عالی نظارت(نمایندگان قوه قضائیه و نماینده دیوان محاسبات کشور) برگزار شد.


موضوع برگزاری مزایده حضوری (حراج) که پیش از این به علت شیوع بیماری کرونا متوقف شده بود، هفته گذشته با اقدامی جهادی مورد تصویب اعضای هیات مدیره و در دستور کار سازمان اموال تملیکی قرار گرفت تا با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی مجدداً برگزار گردد.


شرکت‌کنندگان حاضر در اولین مزایده حضوری اموال منقول سالجاری (به شماره 140001) بر اساس آگهی منتشر شده از طریق روزنامه و وبگاه سازمان اموال تملیکی، تا ساعت 14 روز گذشته مهلت داشتند از کالاهای مطرح در حراج مذکور بازدید بعمل آورند.

جدول زمانبندی شرکت در مزایده های حضوری(حراج) سازمان اموال تملیکی در سال 1400 به شرح زیر است:


 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied