`
شمانیوز
شما نیوز

وزارت

ارز فی

مهدی‌پور: حرکت رو به جلو رسانه‌ها از شتاب بیشتری برخوردار می‌شود

معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با امام جمعه بوشهر گفت: در مجموعه این وزارتخانه تلاش می‌شود در راستای توانایی و تقویت رسانه‌ها بویژه در گستره محلی و استانی به قدر کفایت عمل شود.

 به گزارش شمانیوز : فرشاد مهدی‌پور‌ روز سه شنبه در جریان سفر یک روزه خود به استان بوشهر، در نشستی با آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر که با همراهی عباس محمدیان، رئیس بسیج رسانه صورت گرفت، گفت: واقعیت این است که امروز موقعیت رسانه‌ای در کشور از یک همتزاری واحد برخوردار شده  و فضای مجازی محیط را به شدت چسبنده و نزدیک کرده است.

وی در همین رابطه افزود: امروز شرایط به گونه‌ای نیست که در جریان رویدادها قرار نگریم و همه ما نقش‌آفرینان بازی بزرگ در سپهر رسانه‌ای قرار داریم و به طور یقین بوشهر با همت مسئولان رسانه‌ای در افق تراز تولید محتوا در کشور به عنوان یک دستور کار روشن برای حوزه رسانه قرار می‌گیرد.

مهدی‌پور یادآور شد: می‌توان این انتظار  را داشت که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، رسانه‌های کشور از شرایطی بالنده‌تر، پویا‌تر و غنی‌تر برخوردار شده و حرکت رو به جلو رسانه‌ها از شتاب بیشتری برخوردار شود.

معاون مطبوعاتی، توان تاریخی، ادبیات گذشته، بنیه فکری مناسب، منابع مالی و پشتیبانی و منابع انسانی مولد را از جمله مولفه‌های مهم رسانه‌ای در استان‌ها دانست و گفت: در بوشهر هر سه این مولفه‌ها به قدر کفایت وجود دارد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه استان بوشهر از نوعی مجاهدت و مقاومت تاریخی برخوردار است و به‌عنوان یکی از نمادهای مقاومت در کشور شناخته می‌شود، یادآور شد: این استان از نظر تاریخی در تاریخ جدید، نقش آفرینی‌های مهمی داشته و سرلوحه جریان‌‌های مقاومت است.

معاون مطبوعاتی در پایان گفت: استان بوشهر از نظر دسترسی به ساحل، همجواری با کشورهای حوزه خلیج فارس، منابع مالی، ارتباطات و زیرساخت‌ها، از ویژگی‌های ممتازی برخوردار بوده و با داشتن نیروی انسانی در حوزه ارتباطات و رسانه صاحب تفکر است.

شایان ذکر است، حضور در همایش «رسانه مطالبه‌گر» و نشست با اصحاب رسانه استان بوشهر از جمله برنامه‌های سفر یک روزه معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این استان است.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied