`
شمانیوز
شما نیوز

سازمان تامین اجتماعی:

نشانی سامانه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی تغییر یافت

معاون اجراییات و بازرسی اداره کل وصول حق بیمه سازمان تامین اجتماعی گفت: سامانه samt تامین اجتماعی از دسترس کارفرمایان خارج می‌شود و به نشانی جدید تغییر می‌یابد.

نشانی سامانه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی تغییر یافت

به گزارش شمانیوز: حمیدرضا عابدی در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان،اظهار کرد: سامانه samt از دسترس کارفرمایان خارج می‌شود و تنها مسیر ارسال لیست حق بیمه سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی eservices.tamin.ir خواهد بود.

وی افزود: قابل ذکر است که سامانه samt برای پرداخت حق بیمه بیمه شدگان خاص و رانندگان و کارگران ساختمانی تا اطلاع ثانوی فعال خواهد بود.

عابدی گفت: سازمان تامین اجتماعی نه تنها خدمات غیرحضوری را برنداشته بلکه همواره سعی کرده تا خدمات را به صورت گسترده‌تر در سامانه جدید خود یعنی سامانه خدمات غیر حضوری به آدرس eservices.tamin.ir گسترش دهد و از مردم عزیز خواهشمندیم به این سامانه جدید مراجعه کنند.

وی بیان کرد: تمام خدماتی که در ارسال لیست و پرداخت حق بیمه از طریق سامانه قدیمی انجام می شده در سامانه جدید با امکانات بیشتر و سرعت عمل بالاتر وجود دارد. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و تقاضا داریم که با سازمان تامین اجتماعی همکاری و همیاری صورت گیرد تا این خدمات به صورت یکپارچه در دسترس مردم قرار گیرد.

عابدی یادآور شد: کارفرمایان در صورت  نیاز به راهنمایی و کمک حتما با شماره تلفن ۱۴۲۰ سازمان تامین اجتماعی تماس بگیرند و همکاران ما آماده‌ی پاسخگویی به این عزیزان هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied