`
شمانیوز
شما نیوز

نشست مجازی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با کارکنان سراسر کشور برگزار شد

نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با همکاران ستادی، رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش شمانیوز؛ ظهر امروز نشست مجازی دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق با همکاران ستادی، رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور بر بستر همینار در سالن جلسات شهدای مدافع سلامت برگزار شد.

در این نشست که با حضور رییس هیئت مدیره، مدیرکل حراست، مشاورین مدیرعامل و تمامی مدیران ستادی صندوق قرض الحسنه شاهد برگزار شد، دکتر اسلام کریمی ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی خادمین خانواده های معظم و معزز شاهد و ایثارگر عضو صندوق قرض الحسنه شاهد به موضوعات روز مجموعه پرداخته و مواردی را با کارکنان سراسر کشور در میان گذاشتند.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد در این نشست به نکاتی در خصوص دستورالعمل های اجرایی پرداخت تسهیلات اشاره کرده و از کارکنان سراسر کشور خواستند سوالات و ابهامات پیرامون موضوعات مختلف را با حضور مدیران ستادی مطرح کنند تا مدیران نیز بر حسب وظیفه محوله پاسخگوی موارد مطروحه باشند.

نشست مجازی امروز، چندمین نشست دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق با رؤسای مناطق، کارشناسان و بانکداران اجرایی سراسر کشور در سال 1400 بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید