`
شمانیوز
شما نیوز

دکتر مهدی غضنفری؛

آمادگی صندوق توسعه ملی برای حمایت از مگاپروژه‌های پیشران

دکتر مهدی غضنفری در آیین تودیع و معارفه معاونت اداری، مالی و پشتیبانی صندوق توسعه ملی گفت: صندوق آماده است بجز پشتیبانی های معمول ارزی و ریالی خود، از مگاپروژه‌های پیشران که در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصویب شود حمایت ارزی نماید.

به گزارش شمانیوز، دکتر مهدی غضنفری در آیین تودیع و معارفه معاونت اداری، مالی و پشتیبانی صندوق توسعه ملی با اشاره به اهمیت نیروی انسانی  متخصص و کارشناس برای پیشبرد مأموریت های این صندوق، به تعامل بیشتر با کارکنان این مجموعه مهم اقتصادی تأکید کرد و خواستار فراهم کردن شرایط و محیط رقابت صحیح و سازنده شد.  

وی ضمن تشکر از معاون سابق اداری، مالی و پشتیبانی، برای او و معاون جدید آرزوی موفقیت روزافزون کرد.   

رئیس هیأت عامل صندوق توسعه ملی در ادامه به نقش این صندوق به عنوان صندوق ثروت آفرین و حافظ سهم نسل‌های آینده؛ به مهمترین برنامه ها و راهبردها و تحقق بخشیدن به مأموریت های صندوق اشاره کرد و در خصوص همراستایی، هم افزایی و هماهنگی با سیاست های اقتصادی دولت سیزدهم در مسیر کنترل تورم و دستیابی به رشد پایدار و بالا بردن بهره‌وری اقتصادی در کشور مطالبی را بیان کرد.

دکتر مهدی غضنفری با تأکید بر نقش صندوق توسعه ملی در شکوفایی اقتصاد کشور و افزایش صادرات بخش خصوصی گفت: در همین راستا صندوق آماده است بجز پشتیبانی های معمول ارزی و ریالی خود، از مگاپروژه‌های پیشران که در ستاد هماهنگی اقتصادی دولت تصویب شود حمایت ارزی نماید و امید است شاهد تلفیق منابع هلدینگ های بزرگ، بانک های پشتیبان تولید و صندوق توسعه ملی برای یک تحرک بزرگ اقتصادی در سطح ملی و دستیابی به نرخ بالای رشد اقتصادی در کشور باشیم.

 در ادامه ی این جلسه، اعضای هیأت عامل صندوق توسعه ملی  و نیز دستیار ویژه رئیس هیأت عامل، هر یک نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت صندوق توسعه ملی و ارتقای جایگاه آن عنوان کردند.

در پایان این آیین، ضمن تقدیر از خدمات فرهاد همتی، حکم انتصاب حمید اشتری در سمت معاون اداری، مالی و پشتیبانی صندوق توسعه ملی توسط دکتر غضنفری به ایشان اهدا شد.

در بخشی از این حکم آمده است: انتظار می رود با بهره گیری از ظرفیت ها و اندوخته های علمی، مدیریتی و کارشناسی صندوق توسعه ملی و همکاری و تعامل با واحدهای داخلی و ذینفعان مجموعه، نسبت به اجرایی نمودن مأموریت های صندوق و مسئولیت های محوله اقدام فرمایید.

گفتنی است حمید اشتری پیش از این معاون توسعه مدیریت، امور حقوقی و مجلس سازمان ملی استاندارد ایران بود.

 

روابط عمومی صندوق توسعه ملی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید