`
شمانیوز
شما نیوز

با حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان؛

«ردپا»، مجموعه شعر و نقاشی توان‌خواه رفسنجانی، منتشر و رونمایی شد

کتاب «رد پا»، مجموعه شعر و نقاشی، اثری از فاطمه زارع، توان‌خواه جسمی حرکتی رفسنجانی که با حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان به چاپ رسیده، ۱۶آذرماه با حضور هنرمندان و مسئولان در سالن زکریای رفسنجان رونمایی شد.

به گزارش شمانیوز؛ مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی این در آیین رونمایی کتاب ضمن تبریک به خانم زارع گفت: شخصاً باور دارم که یکی از ارزشمندترین کارهایی که روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه در سال جاری انجام داده، حمایت از انتشار کتاب «ردپا» است.

روح‌الله ابوالهادی افزود: امیدواریم آثار بعدی این هنرمند را هم در آینده ببینیم و به خود ببالیم که در سرزمین‌مان کسانی را داریم که با وجود معلولیت، از بسیاری از افراد تواناترند و می‌توانند الگوی جامعه باشند.

حمید نیک‌نفس، از شاعران بنام استان هم در این برنامه با خواندن اشعاری از خانم زارع، گفت: واقعا آثار این شاعر و نقاش پرتلاش، دیدنی و خواندنی است و کوشش او برای خلق این آثار را باید ستایش کرد.

شهرام پارسامطلق، مدیر نشر برتر، ناشر کتاب «رد پا» هم در این آیین گفت: از این‌همه تلاش و پشتکار که با همت والا و استعداد بی‌نظیر خانم زارع به مجموعه شعر و نقاشی تبدیل شده است باید تقدیر کرد که توانسته است این مجموعه حیرت‌انگیز را بیافریند.

حمایت روابط عمومی مس سرچشمه در چاپ کتابم ستودنی است

حبیب زینلی هم از زبان فاطمه زارع در این مراسم بیان کرد: فاطمه قبل از همه‌چیز از پدر  مادرش قدردانی می‌کند که نگذاشتند با محبوس شدن در چهاردیواری خانه به انزوا برود و درواقع او را به جامعه هدایت کردند تا رشد کند و پرورش یابد.

وی افزود: فاطمه می‌گوید والدین من مرا وارد جامعه کردند تا دوستانی پیدا کنم و در کنار آن‌ها زندگی سرشار از امید و موفقیت داشته باشم.

او همچنین از حمایت روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان برای چاپ و انتشار کتابش تقدیر کرد.

در پایان این مراسم، کتاب «ردپا» با حضور جمعی از هنرمندان و مسئولان، توسط پدر و مادر فاطمه زارع رونمایی شد.

روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید