`
شمانیوز
شما نیوز

در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت اجتماعی، صورت گرفت

توزیع ماسک بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای‌ از سوی بانک رفاه کارگران

بانک رفاه کارگران در یکی از تازه‌ترین اقدامات در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت اجتماعی، تعداد 60 هزار ماسک بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای‌ استان تهران، توزیع کرد.

به گزارش شمانیوز، این ماسک‌ها با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، در مناطق حاشیه‌ای شهرهای قرچک، ورامین، پاکدشت، رباط کریم، اسلامشهر و.... توزیع شدند.

بر اساس این گزارش، بانک رفاه کارگران پیش از این نیز در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، در چندین مرحله نسبت توزیع ماسک بهداشتی در مناطق حاشیه‌ای شهرها اقدام کرده بود.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران در سال‌های اخیر و به ویژه در شرایط ویژه ناشی از شیوع بیماری کرونا اقدامات و فعالیت‌های قابل‌توجهی در حوزه مسئولیت اجتماعی داشته است که از آن جمله می‌توان به خرید و اهداء تانکرهای آبرسانی به مناطق کمتربرخوردار، مشارکت در پروژه‌های آبرسانی به مناطق محروم، تجهیز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در سراسر کشور، اجرای پروژه‌های محرومیت‎زدایی در مناطق محروم، احداث مراکز بهداشتی و درمانی در استان‌های کمتر توسعه‌یافته، توزیع ماسک بهداشتی، اقدام در راستای برقراری عدالت آموزشی از طریق احداث مدرسه و مراکز آموزشی در روستاهای محروم، توسعه حمایت‌های مالی و تسهیلاتی از کادر بهداشت و درمان و شرکت‌های تولید کننده اقلام بهداشتی و ضدعفونی‌کننده در شرایط ویژه ناشی از کرونا و.... اشاره کرد.

 

روابط عمومی بانک رفاه کارگران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید