`
شمانیوز
شما نیوز

بازار انتشار فیش جعلی در «عسلویه» هم رونق گرفت؛

چرا «حجت نظری» در هاب پتروشیمی ایران دشمن زیاد دارد؟

فیش های حقوقی جعلی امروز به ابزاری برای تسویه حساب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، دیروز نوبت پتروشیمی «امیرکبیر» در ماهشهر بود و امروز قرعه به نام شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در عسلویه افتاده است تا با انتشار فیش های حقوقی جعلی و غیرواقعی و تحریک اذهان عمومی زمینه تسویه حساب های شخصی و حذبی در صنعت نفت فراهم شود. وجه مشترک انتشار فیش های حقوقی در پتروشیمی امیرکبیر و عملیات غیرصنعتی پازارگاد را هم می توان در کرسی های مدیریتی جستجو کرد و عده ای که کرسی ها و سمت های سازمانی را از دست رفته می بینند سعی می کنند با جعل و استفاده ناشیانه از هنر فتوشاپ انتقام جویی کنند.

به گزارش شمانیوز؛ فیش های حقوقی جعلی امروز به ابزاری برای تسویه حساب در شبکه های اجتماعی تبدیل شده است، دیروز نوبت پتروشیمی «امیرکبیر» در ماهشهر بود و امروز قرعه به نام شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در عسلویه افتاده است تا با انتشار فیش های حقوقی جعلی و غیرواقعی و تحریک اذهان عمومی زمینه تسویه حساب های شخصی و حذبی در صنعت نفت فراهم شود. وجه مشترک انتشار فیش های حقوقی در پتروشیمی امیرکبیر و عملیات غیرصنعتی پازارگاد را هم می توان در کرسی های مدیریتی جستجو کرد و عده ای که کرسی ها و سمت های سازمانی را از دست رفته می بینند سعی می کنند با جعل و استفاده ناشیانه از هنر فتوشاپ انتقام جویی کنند.

سوال مهم اینجاست که چرا «حجت نظری» مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در عسلویه و کنگان دشمن پیدا کرده است؟ برای پاسخگویی به این پرسش فقط کافی است به مهمترین دستاورد این شرکت خدماتی در سال 99 مراجعه کنید. پس از سال ها نقش آفرینی شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به عنوان کیف پول شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و فراموشی این واقعیت که حتی شرکت های خدماتی هم می توانند به یک بنگاه سودآور در صنعت پتروشیمی تبدیل شوند، شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد پارسال موفق به تقسیم سود شد.

قطعا سودآوری عملیات غیرصنعتی پازارگاد، شرکتی که خوراک نمی گیرد تا محصول عرضه کند قابل قیاس با شرکت های بزرگ تولیدکننده محصولات پتروشیمی و پلیمری نیست اما این شرکت خدماتی با ایجاد فضای مساعد اقتصادی که مشتری مداری محصول خروجی این شرکت خواهد بود و اجرای ده ها پروژه اقتصادی در نهایت به سودآوری رسید. به عبارت ساده تر اگر در مبین انرژی خلیج فارس بازسازی و نوسازی خطوط لوله جی.آر.پی، در پتروشیمی پارس بازیابی گازمایع در شرایط تحریم و در پتروشیمی نوری ارتقاء عملکرد واحد تولید پارازایلین هر یک مانند یک عملیات فتح المبین در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم حائز اهمیت است، سودآوری شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد هم همچون تابویی بوده که پس از سال ها شکسته می شود و مانند یک عملیات فتح المبین ارزشمند است.

حجت نظری در عسلویه و کنگان دشمن زیاد دارد زیرا شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد پس از سال ها به سودآوری رسیده است. او را نمی خواهند ببینند زیرا پس از سال ها بازسازی و نوسازی مرکز رفاهی شیرینو انجام شده است. مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد حسادت ها را برانگیخته زیرا در دوره او تعداد ایرلاین هایی که وارد فرودگاه خلیج فارس عسلویه می شوند با افزایشی سه برابری به 9 شرکت هواپیمایی افزایش یافته است. ده ها پروژه و طرح برای اسکان در عسلویه و کنگان تعریف، توسط شبکه بانکی تامین منابع مالی و به زودی کلنگ ساخت آنها بر زمین خواهد خورد.

مدیرعاملی که با این کارنامه پس از سال ها کشتی به گل نشسته شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد را به ساحل سودآوری اقتصادی مدیریت کرده است قطعا باید با تسویه حساب هایی همچون انتشار فیش حقوقی جعلی و مهندسی شده در شبکه های اجتماعی دست و پنجه نرم کند. آقای نظری به سود رساندن شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد هزینه هم دارد باور ندارید فیش های جعلی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود تا این شرکت خدماتی را دوباره وارد حاشیه کنند را بار دیگر مرور کنید ...

 تلویزیون صنعت پتروشیمی ایران در کنار خانواده بزرگ پتروشیمی

https://www.instagram.com/p/CXWdpqIrdS9/?utm_medium=copy_link

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید