`
شمانیوز
شما نیوز

حسب دستور دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و با پیگیری سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم؛

عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد متولدین قشم از اسکله لافت و پهل حذف شد

پیرو تاکید دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و با پیگیری و دستور ویژه دکتر افشار فتح الهی، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، از امروز (21 آذرماه) هزینه عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد خودروی متولدین قشم، حذف شد.

به گزارش شمانیوز، موضوع معافیت متولدین قشم از عوارض تردد خودرویی برای سال ها یکی از مطالبات ساکنان جزیره بود که سرانجام روز جاری با پیگیری های انجام شده و طی تشریفات قانونی توسط سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم، به نتیجه رسید و متولدین قشم دیگر نیازی به پرداخت عوارض سازمان منطقه آزاد قشم در این مسیر ندارند.

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم بیان کرد: پیرو تاکید دکتر سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، از روز 21 آذرماه، هزینه عوارض سازمان منطقه آزاد قشم برای تردد مواصلاتی و یکبار مصرف از متولدین قشم اخذ نمی شود.

دکتر افشار فتح الهی تصریح کرد: از این پس متولدین قشم می توانند بدون پرداخت عوارض سازمان منطقه آزاد قشم، در مسیر لافت و پهل به عبور و مرور بپردازند.

پیش از این و با دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و به منظور ساماندهی تردد در اسکله های لافت و پهل و پیشگیری از اتلاف وقت مردم به سبب توقف در چندین گیت پرداخت عوارض، عوارض تردد از اسکله های لافت و پهل به صورت تجمیعی و در اسکله پهل دریافت می شد.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید