`
شمانیوز
شما نیوز

آزمایشگاه تخصصی صنایع غذایی در پیام گامی بلند در جهت کیفی سازی محصولات است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود آزمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی در این منطقه گفت: این آزمایشگاه در جهت کیفی سازی محصولات در این بخش ها توانسته گام های بلندی برداشته و به عنوان یکی از موثرترین و استانداردترین آزمایشگاه ها در استان به ارائه خدمات بپردازد.

به گزارش شمانیوز، دکتر نادر ثناگو مطلق با بیان اینکه با وجود گمرک واز سوی دیگر انجام پروازهای کارگو در این منطقه صادرات به عنوان یکی از فعالیت های پیام در تمام بخش ها در دستور کار قرار گرفته اظهار داشت: به همین منظور آزمایشگاه هایی از این دست در منطقه راه اندازی تا با کیفی سازی محصولات  برای تولید و از سوی دیگر صادرات بتوان در این زمینه گام های موثری برداشت.

وی اضافه کرد: این آزمایشگاه که از سال 93 کار خود را شروع کرده به صورت تخصصی در حوزه صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی در حال فعالیت است که علاوه بر صنایع و واحدهای تولیدی در البرز به دیگر استان های کشور از جمله بندر عباس، یزد ،اصفهان و قزوین نیز تاکنون به ارائه خدمات پرداخته است.

ثناگو مطلق در ادامه با اشاره به ظرفیت های آزمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی در منطقه ویژه اقتصادی پیام برای خدمات رسانی در راستای کیفی سازی و ارتقای استانداردهای محصولات در تمام نقاط کشور آمادگی دارد خاطر نشان کرد: این آزمایشگاه مجهز به کلیه تجهیزات و تکنولوژی است و علاوه مشاوره و ارائه فرمولاسیون به واحدهای تولیدی و صنعتی این امکان را نیز دارد که با ارتباط با دانشگاه ها در راستای حل مشکلات صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی در این خصوص اقداماتی انجام دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه آزمایشگاه تخصصی صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی عضو شبکه آزمایشگاهی و آزمایشگاه مجاز معاونت غذا و داروی استان است تاکید کرد: این آزمایشگاه در سال جاری موفق به اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گرفتن مجوز به عنوان آزمایشگاه معتمد از سازمان محیط زیست را از دیگر برنامه های این آزمایشگاه عنوان و گفت: ظرف یک الی 2 ماه آینده این مهم نیز اجرایی می شود.

 

روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید