`
شمانیوز
شما نیوز

استقبال سرمایه‌گذاران از «پردیس»

پذیره‌نویسی سهام شرکت بیمه‌ای در اولین روز از مهلت 15 روزه پایان یافت

پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار شرکت بیمه پردیس در اولین روز از مهلت 15روزه به پایان رسید.

پذیره‌نویسی سهام شرکت بیمه‌ای در اولین روز از مهلت 15 روزه پایان یافت

به گزارش شمانیوز؛ امروز یکشنبه 28 آذرماه پذیره‌نویسی سهام در دست انتشار شرکت بیمه پردیس آغاز شد و در حالی خرید سهام این شرکت بیمه‌ای 15 روز مهلت داشت که در همان روز نخست، تعداد کل سهام قابل پذیره‌نویسی «پردیس» با استقبال سرمایه‌گذاران به فروش رسید.

بر اساس این گزارش روز جاری 825 میلیون سهم بیمه پردیس با قیمت هر سهم 50 تومان با استقبال سرمایه‌گذاران خریداری شد.

سرمایه‌گذاران حقیقی با اقبال بیشتر برای مشارکت در پذیره‌نویسی «پردیس» بیش از 61 درصد از سهم این بیمه‌ای را از آن خود کردند و حدود 39 درصد نیز توسط سرمایه‌گذاران حقوقی خریداری شد.

گفتنی است نماینده هیئت موسس بیمه پردیس در تشریح مزیت‌های این مجموعه گفت: سهامداری کاملا خصوصی و حقیقی، توسعه شبکه فروش، چابکی و بهره‌وری با تاکید بر امکانات نرم‌افزاری را می‌توان از مهمترین مزیت‌های این شرکت دانست.

سید جعفر خامسی با تاکید بر اینکه ذی‌نفعان اصلی تمامی شرکت‌های بیمه به طورمستقیم شامل سهامداران، شبکه فروش، بیمه گذاران و بیمه شده‌ها هستند، گفت: مهمترین مزیت بیمه پردیس وضعیت سهامداری این شرکت است که کاملا خصوصی و از افراد حقیقی است.

این گزارش حاکی است سرمایه اولیه بیمه پردیس 300 میلیارد تومان است که 72 درصد آن توسط موسسان تامین شده و باقی آن در اولین روز پذیره‌نویسی تامین شد.

 

مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied