`
شمانیوز
شما نیوز

بازدید وزیر راه و شهرسازی از غرفه ایدرو در نمایشگاه حمل و نقل

وزیر راه و شهرسازی در نخستین روز پنجمین نمایشگاه حمل و نقل ، لجستیک و صنایع وابسته از پاویون سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) دیدن کرد .

 بازدید وزیر راه و شهرسازی از غرفه ایدرو در نمایشگاه حمل و نقل

به گزارش شمانیوز؛ در این دیدار وزیر راه از آخرین اقدامات ایدرو در ساخت انواع شناور و همچنین سازه های دریایی مورد نیاز بخش انرژی ، پروژه تامین انواع واگن های قطار مطلع شد.

کمانه مدیر ارتباطات ایدرو در جریان این بازدید همچنین صرفه جویی ارزی چندین میلیون یورویی در پی تولید انواع محورهای فولادی واگن و لوکوموتیو بصورت آهنگری شده و ماشینکاری شده در مجتمع اسفراین تابعه ایدرو را تشریح کرد . همچنین در حین بازدید وزیر راه و شهرسازی از چرخ های منوبلوک قطار ساخته شده توسط ایدرو، مدیرعامل راه اهن جمهوری اسلامی ایران بر ضرورت تولید انبوه نمونه داخلی سازی شده با سطح کیفی همطراز جهانی این محصول مهم حمل و نقل ریلی تاکید کرد. رستم قاسمی را در این بازدید معاونان وزارت راه و دکتر سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران همراهی میکردند که در جریان برنامه ها و توانمندی‌های سازمان گسترش در حوزه صنایع حمل و نقل قرار گرفتند.

در نمایشگاه امسال بیش از ۲۲۳ شرکت دولتی و خصوصی ، شرکت های دانش بنیان حضور دارند

این نمایشگاه به مدت ۳ روز از تاریخ ۲۸ _۳۰ آذرماه در مصلی امام خمینی (ره )همه روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ پذیرای بازدیدکنندگان است

 

ایدرونیوز

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied