`
شمانیوز
شما نیوز

آشنائی با فیبو گروپ(FIBO Group)

فیبو گروپ (FIBO Group) هلدینگ اعتباری و مالی ثبت شده در جزایر ویرجین بریتانیا در سال 1998 است. دفتر مرکزی فیبو گروپ در وین و دفاتر دیگر بروکری در قبرس و سنگاپور و روسیه و...دارد.برای نسلی از فارکس کاران، قدیمی است. هر چند قدیمی تر از فیبوگروپ هم، بروکرهایی در ایران حضور آنلاین و طرفدار داشته اند. فیبوگروپ را در ایران به صورت اختصاصی، اغلب تنها به عنوان بروکر فارکس می شناسند.

فیبو گروپ( FIBO Group) چیست؟

فیبو گروپ دارای مجوز فعالیت مالی و فعالیت در فارکس است. CySEC وFSC این بروکر را با وثیقه گذاری تامین اعتبار کرده اند و رگوله های یاد شده را دارد. این موارد افزون بر سابقه پر فراز و نشیب مالی فیبو گروپ است. فیبوگروپ با استاندارد های مالی بریتانیا تا کنون در بازار پر ریسک فارکس دوام آورده است. قدمت بروکر در فارکس، به تنهایی اعتبار بالائی است. از لحاظ کاربران ایرانی نداشتن چت یا تلگرام فارسی، کمی مورد سوال است.(در حالی که اغلب کلمات فارکس بدون تغییراستفاده شده و اعتبار بروکر بالاتر از پشتیبانی از زبان است)

مزایای فیبو گروپ

 • سرعت ثبت سفارش ها در این بروکر قابل توجه است.
 • اعتبار و تجربه برخورد با مشکلات با مشترکین را داشته و فیبوگروپ یکی از بهترین مدیریت ها در زمان نوسانات هیجانی را داشته است.
 • با توجه به سابقه بروکری فیبوگروپ، به محض شروع به باز کردن اکانت، توضیحات مرحله به مرحله در مورد افشاء ریسک و لزوم داشتن راهبرد در بازار فارکس را اعلام و اعمال می کند(این مورد در بروکر های جدیدتر کمتر وجود دارد).

 

 • پلتفرم حرفه ای سی تریدر را ارائه می دهد.( به نسبت متاتریدر سریع تر و با بنیان کد نویسی متفاوتی است. محیط جذاب تری دارد و فیبو یکی از معدود بروکر های شناخته شده در ایران است که از سی تریدر استفاده کرده و آن را به عنوان یکی از اینتر فیس های خود به کار می برد)
 • امکان واریز و برداشت ریالی را از طریق وب مانی دارد.(و دیگر ارز های دیجیتال معروف)
 • فیبوگروپ به صورت تخصصی حوزه ارزهای کریپتوکارنسی را نیز پوشش می دهد. CFD نیز از جمله فعالیت های ویژه این بروکر است. چهار نوع حساب اصلی داشته و حساب آزمایشی آن به خوبی با واقعیت تطبیق می کند. از معدود حساب های دمو را داراست که به صورت واقعی و حتی با لورج های بالا به صورت واقعی در متن بازار با فیبو می توان تجربه کار در محیط فارکس را داشت.
 • در حساب بدون بهره این بروکر، تنها بر روی حساب اسپرد ثابت امکان پذیر است و کمیسیون حساب باز این نوع حساب به نسبت بالاست، در زمان انتخاب نوع حساب توجه به این نکته در مورد حساب بدون بهره و یا سواپ( اسلامی) ضروری است
 • 60 جفت ارز مورد معامله قرار می گیرند.
 • طلا نقره و مس و 8 نوع کالا
 • شاخص های معاملاتی امریکا و کشورهای عمده صنعتی غربی
 • 9 ارز دیجیتال بیت کوین، اتریوم، لات کوین، دش، زی کش، بیت کوین کشف ریپل، مونرو و اتریوم کلاسیک
 • امکان ایجاد حساب های پم و با مدیریت یک نفر را هم داراست و می توان بدون آموزش فارکس و با سرمایه گذاری پم از مزایای سود فارکس در بروکر استفاده کرد.

  در بین تمام بروکر ها، این بروکر بسیار با احتیاط وارد قرارداد های آتی و...شده است. می توانیم بگوئیم با ورود به حوزه رمز ارزها به طور گسترده و عدم ورود به حوزه کالا ها به طور وسیع؛ خود را به عنوان بروکر سنتی و مدرن ارزها به صورت تخصصی حفظ کرده است. (بیشترین حیطه فعالیت و نوع پلتفرم هایش مخصوص ارزهای فیات و کریپتوکارنسی است)

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید