`
شمانیوز
شما نیوز

انتصاب معاون برنامه ریزی و توسعه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران

معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در حکمی مهدی صادقی نیارکی را به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ایدرو منصوب کرد.

به گزارش شمانیوز، در حکم  محسن صالحی نیا بر مطالعه ، بررسی و بازنگری برنامه ها و استراتژی های کلان  سازمان ، نیاز سنجی ، مطالعه دقیق و نظارت اثر بخش بر طرح ها و پروژه های سازمان ، بازنگری و بهبود نظام ها و فرایند های سازمانی ، بازنگری در روش های جذب ، نگهداشت و توسعه سرمایه انسانی و اشاعه فرهنگ تعالی سازمانی تاکید شده است .

محسن صالحی نیا در مراسم معارفه صادقی نیارکی با قدردانی از زحمات مرتضی واسعی در مدت تصدی سرپرستی معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان  گفت : حضور صادقی نیارکی در ایدرو را با  توجه به تجارب ارزنده شان  غنمیت می دانیم.

صادقی نیارکی  نیز در این مراسم  با اشاره به اینکه رویکردش تفویضی و مشارکت جویانه است ، تصریح کرد: ایدرو  از پتانسیل های خوبی برخوردار است  که   بهبود فعالیت ها می تواند در دوره ای کوتاه  نتایج ملموسی را بدنبال داشته باشد .

صادقی نیارکی که پیش از این  معاون امور صنایع وزارت صمت بود ، اخیرا  با حکم وزیر صمت و مصوبه مجمع عمومی سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان عضو موظف هیات عامل ایدرو منصوب گردیده است.

 

ایدرو نیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید