`
شمانیوز
شما نیوز

حمایت بانک کارآفرین از مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل

بانک کارآفرین در راستای ایفای تعهدات ​مسولیت اجتماعی بانک، اقدام به بازسازی و تجهیز سیستم گرمایشی مجتمع آموزشی آل احمد (مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل) کرد.

به گزارش شمانیوز، مجتمع آموزشی آل احمد از جمله مدارس آموزشی کودکان کار است که با آموزش بیش از۴۰۰ کودک کار و بازمانده از تحصیل به کمک سیستم آموزشی کشور آمده است .

بنا به گفته سمانه سنگسری مدیر و موسس این مجتمع آموزشی ، این مدرسه با قدمت  بیش از پانزده سال از حدود دو از ده سال پیش رسما به عنوان مجتمع آموزرشی کودکان کار و بازمانده از تحصیل مجوزهای لازم را اخذ کرده و نسبت به آموزش کودکان و خصوصا کودکان اتباع اقدام می کند.

به گفته وی، در حال حاضر ۴۰۰ دانش آموز دختر و پسر در دو شیفت صبح و ظهر در این مدرسه مشغول به تحصیل هستند.

دانش آموزان این مجتمع که اغلب از کودکان کار افاغنه و ایرانی هستند بعد از تحصیل در این مجتمع کارنامه قانونی مورد تائید امور بین الملل آموزش و پرورش را دریافت می کنند و بعد از اخذ این گواهی امکان ادامه تحصیل در تمام مدارس ایران را دارند.

  بر اساس این گزارش، همزمان با تکمیل بازسازی و تجهیز این مجتمع ، در بازدید مدیران بانک کارآفرین از این مجتمع که صبح امروز انجام شد ، علاوه بر کمک های  انجام شده برای نوسازی مدرسه لوازم التحریر و وسایل  کمک آموزشی ، کتاب به دانش آموزان اهدا شد.

مجتمع آموزشی آل احمد ( مدرسه کودکان کار و بازمانده از تحصیل )در منطقه شوش تهران قرار داردکه مجوزهای لازم برای آموزش از اداره بین الملل آموزش و پرورش فعالیت می کند.

 

روابط عمومی بانک کارآفرین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید