`
شمانیوز
شما نیوز

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مسابقه تیراندازی بین مدیران بیمه مرکزی برگزار شد

همزمان با سالگرد شهادت سردار سلیمانی، یک دوره مسابقه تیراندازی بین مدیران بیمه مرکزی توسط پایگاه مقاومت بسیج بیمه مرکزی برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، معاون توسعه مدیریت و منابع بیمه مرکزی در این برنامه با اشاره به همه گیری ویروس کرونا در جامعه و سپری شدن دوسال از این واقعه گفت: اکنون انجام ورزش برای مردم به یک ضرورت تبدیل شده است.

هادی عبدالهی در ادامه با تشریح برنامه های مختلف ورزشی برای آقایان و خانم های همکار بیمه مرکزی اظهار امیدواری کرد که این برنامه ها به خانواده های همکاران بیمه مرکزی نیز تعمیم پیدا کند.

براساس این گزارش فرمانده پایگاه مقاومت بیمه مرکزی هم در این برنامه پس از تسلیت شهادت سردار سلیمانی گفت: امیدوارم که بتوانیم با تأسی از سیره و رفتار ایشان در تحقق آرمان‌ها و ارزش‌های والای انقلاب کوشا باشیم.

حمید رضا نوابی پس از قرائت بیانیه مرتبط با شهادت سردار سلیمانی ابراز امیدواری کرد که بتوان با تعریف و پیش بینی برنامه های مختلف ارزشی و انقلابی، در ایجاد انگیزه برای همکاران موثر باشیم.

گفتنی است در انتهای این برنامه هدایای  اول تا سوم به ترتیب به آقایان حجت ولی محمدی، حمیدرضا نوابی و حمیدرضا همتی اهدا شد .

 

اداره کل روابط‌ عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید