`
شمانیوز
شما نیوز

به میزبانی بیمه البرز دومین کارگروه بیمه ای مرکز حراست شرکت های بیمه برگزار شد

دومین کارگروه بیمه ای مرکز حراست شرکت های بیمه به میزبانی و با حضور مدیرعامل شرکت بیمه البرز، علی اکبر ترکاشوند، مدیرکل دفتر مرکزی حراست بیمه مرکزی و مدیران حراست شرکت های بیمه، برگزار شد.

به گزارش شمانیوز، محسن پورکیانی، مدیرعامل بیمه البرز در این کارگروه با گرامیداشت یاد و خاطره سردار حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: یکی از ویژگی های بارز شهید سردار سلیمانی اخلاصش بود و ما هم باید از ایشان بیاموزیم و در کارهای خود اخلاص داشته باشیم چون منیت ها مانع پیشرفت کارها می شود.

وی با تاکید بر این که حراست در شرکت ها و سازمان ها، جایگاه ویژه ای دارد، گفت: حراست، چشم بینای سازمان ها هستند و کارکنان واحدهای حراست سازمان ها باید از هوش هیجانی بالایی برخوردار باشند وگرنه فعالیت کل سازمان دچار مشکل می شود.

نایب رییس هیات مدیره بیمه البرز ادامه داد: نکته بعدی که در بحث فعالیت مدیریت های حراست سازمان ها باید به آن توجه داشت هماهنگی بین حراست، بازرسی و مدیریت حقوقی است چرا که اگر این سه بخش با هم هماهنگ باشند بهره وری سازمان افزایش می یابد در غیر اینصورت به نتیجه مطلوب نخواهیم رسید.

پورکیانی، تاکید کرد: همانطور که مستحضرید در چند سال گذشته جهان با تحول دیجیتال همراه بوده و فعالیت ها در بستر فناوری اطلاعات انجام می شود و دیگر نمی توان به صورت دستی و فیزیکی فعالیت ها را کنترل کرد پس تمام فعالیت ها باید در بستر دیجیتال انجام شود تا بتوان فرآیندها را کنترل کرد.

وی افزود: شرکت ها باید ارزش دیتا و اطلاعات نرم افزاری را بدانند چون از این دیتاها می توان با کم ترین هزینه بهترین خروجی را دریافت کرد.

مدیرعامل بیمه البرز توضیح داد: در صورت وقوع تقلب، هدف اول ما باید اصلاح فرآیندها باشد تا آن تقلب دوباره تکرار نشود. در همین راستا کمیته پایشی در بیمه البرز تشکیل شده است و اشکالات سیستم در این کمیته بررسی و اصلاح می شود تا مجددا تقلب صورت نگیرد.

وی در پایان تاکید کرد: فعالیت حراست شرکت ها، ارزشمند است به شرطی که خودشان این ارزش را بدانند و ابزار لازم برای کنترل فعالیت ها را داشته باشند.

این گزارش حاکی است، اولین جلسه کارگروه بیمه ای مرکز حراست شرکت های بیمه پیش از این در وزارت امور اقتصاد و دارایی برگزار شد که در آن جلسه، مهدی شریعتی، مدیر بازرسی شرکت بیمه البرز به عنوان دبیر کارگروه انتخاب شد و امروز سه شنبه 14 دی 1400 کارگروه بیمه ای مرکز حراست شرکت های بیمه به دبیری و میزبانی مدیر بازرسی شرکت بیمه البرز رسما آغاز به فعالیت کرد.

 

روابط عمومی بیمه البرز

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید