`
شمانیوز
شما نیوز

دکتر جباری:

بیمه رازی را به جایگاه اول صنعت بیمه تبدیل می‌کنیم

دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در حاشیه جلسه مدیران بیمه رازی، گفت: اقدامات اساسی و زیربنایی همچون افزایش ۷۰۰ درصدی سرمایه شرکت، کسب مجوز اتکایی، کسب توانگری مالی سه برابری، اخذ توانگری سطح یک و راه‌اندازی مرکز ارتباط ۲۴ ساعته در شرکت بیمه رازی صورت گرفته و در کمتر از سه سال آینده شرکت بیمه رازی را به پنج شرکت اول صنعت بیمه تبدیل خواهیم کرد.

به گزارش شمانیوز؛ دکتر علی جباری- مدیرعامل بیمه رازی در حاشیه جلسه مدیران بیمه رازی، گفت: اقدامات اساسی و زیربنایی همچون افزایش ۷۰۰ درصدی سرمایه شرکت، کسب مجوز اتکایی، کسب توانگری مالی سه برابری، اخذ توانگری سطح یک و راه‌اندازی مرکز ارتباط ۲۴ ساعته در شرکت بیمه رازی صورت گرفته و در کمتر از سه سال آینده شرکت بیمه رازی را به پنج شرکت اول صنعت بیمه تبدیل خواهیم کرد.

او با اشاره به پنج چرخش استراتژیک، رویکردها و اهداف جدید در برنامه تحول بیمه رازی، افزود: برنامه تحول بیمه رازی که از ابتدای سالجاری طراحی و به اجرا درآمده، طی سه سال، رشد قابل توجهی را برای بیمه رازی به همراه خواهد داشت و در این مسیر تیم مدیریتی و همکاران بیمه رازی نقش پررنگی را در ساخت آینده بیمه رازی ایفا خواهند کرد.

مدیرعامل بیمه رازی با بیان اینکه نقشه راه مدون و ترسیم شده برای بیمه رازی بر اساس ارزیابی از عملکرد گذشته بیمه رازی، شرایط پیرامونی و شرایط محیطی است افزود: معتقدیم تحول در بیمه رازی شروع شده و به زودی بیمه رازی را در اوج خواهیم دید.

او گفت: ما ۶ اصل تمرکز، سیاست‌گذاری، برنامه ریزی، نظارت، هدایت گری در ستاد و واگذاری اختیارات به شعب و نمایندگی‌ها برای تغییر و تحول بیمه در نظر گرفتیم و با تاکید بر نوآوری و ارائه خدمات به‌روز رشد قابل توجهی را برای شرکت بیمه رازی در نظر داریم.

 

خبرگزاری فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید