`
شمانیوز
شما نیوز

ترویج شعائر مذهبی در ویژه برنامه‌های پلتفرم‌های دیجیتال

آیگپ و روبیکا با نزدیک شدن به سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، در پی استقبال کاربران، خدمات ویژه‌ای را به منظور ترویج شعائر مذهبی و خدمت ‌رسانی به عزاداران فاطمی ارائه می‌کنند.

ترویج شعائر مذهبی در ویژه برنامه‌های پلتفرم‌های دیجیتال

به گزارش شمانیوز، یاقوت در آیگپ و باب القبله در روبیکا از جمله ویژه برنامه های معروف و مناسبتی همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری حضرت فاطمه صدیقه (س) هستند که در پی استقبال سالانه کاربران و عاشقان ولایت و امامت، امسال نیز به مرحله تولید و پخش رسیده اند.

ویژه برنامه "یاقوت" که هم اکنون در دسترس کاربران آیگپ قرار گرفته، شامل قسمت ها و آیتم های مختلفی است که کاربران می توانند با توجه به حس و حال و علاقه مندی های خود از آن ها استفاده کنند.

همچنین ویژه برنامه باب القبله، برنامه ای گفتگو محور و از برنامه های تولیدی همراه اول است که از 12 الی 16 دی ماه هر شب حوالی ساعت 22 از بستر آیگپ و روبیکا پخش می شود.

لازم به ذکر است، سال گذشته نیز هیئت سیار «عقیق فاطمی» از دیگر برنامه‌های این پویش بود که در آستانه شهادت حضرت زهرا(س) راه‌اندازی شد تا عموم مردم در نقاط مختلف شهر تهران بتوانند از این فرصت معنوی بهره‌مند شوند؛ در واقع اپراتور اول تلفن همراه با انجام این پروژه عزم جدی خود برای تولید محتوا را نشان داد.

همچنین همراه اول در مراسم های مذهبی دیگر نظیر ایام محرم نیز اقدام به تولید محتوای مناسب این ایام بر بستر پلتفرم های دیجیتال خود کرده بود که استقبال بسیاری از کاربران را نیز به همراه داشت و بر غنای محتوایی سکوهای داخلی نیز افزود.

 

خبرگزاری موج

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied