`
شمانیوز
شما نیوز

فوری از افزایش حقوق بازنشستگان

تعدادی از این بازنشستگان روز گذشته به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کرده‌اند اما به گفته نمایندگان آن ها، مذاکرات صورت گرفته موثر نبوده است؛ آن‌ها می‌گویند: انتظار داریم لااقل نمایندگان مجلس به مطالبات بازنشستگان توجه کنند .

حقوق بازنشستگان در 1401 افزایش می یابد. باز نشستگان در انتظار افزایش حقوق بازنشستگان در 1401 هستند. حقوق بازنشستگان هر سال افزایش می یابد. باید منتظر ماند و دید حقوق بازنشستگان در 1401 چقدر افزایش می یابد. جدیدترین اخبار درباره میزان افزایش حقوق بازنشستگان را در این خبر بخوانید.

این بازنشستگان با بیان اینکه همسان‌سازی واقعی به معنای همتراز شدن حقوق بازنشستگان با شاغلان هم رتبه است؛ می‌گویند: رتبه‌بندی معلمان شاغل شامل حال بازنشستگان نمی‌شود؛ ما را از رتبه‌بندی کنار گذاشته‌اند. اگر لایحه دائمی شدن همسان‌سازی به تصویب برسد، هر نوع مزایای مزدی که به شاغلان تعلق می‌گیرد شامل حال بازنشستگان نیز خواهد شد. به همین دلیل معتقدیم باید این لایحه هرچه زودتر به تصویب برسد تا بازنشستگان فرهنگی از مزایای رتبه‌بندی برخوردار شوند.

تعدادی از این بازنشستگان روز گذشته به صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کرده‌اند اما به گفته نمایندگان آن ها، مذاکرات صورت گرفته موثر نبوده است؛ آن‌ها می‌گویند: انتظار داریم لااقل نمایندگان مجلس به مطالبات بازنشستگان توجه کنند و لایحه‌ای را که بیش از پنج یا شش ماه است در مجلس معطل مانده، به تصویب برسانند و به صندوق‌ها ابلاغ کنند

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها