`
شمانیوز
شما نیوز

دهه فجر سرآغاز تبلور غیرت دینی ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی است

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: این ایام سر آغاز تبلور غیرت دینی مردمی است که با تبعیت از بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، ریشه های ظلم و ستم را برای همیشه خشکاندند .

به گزارش شمانیوز، دکتر نادر ثناگو مطلق افزود: در واقع دهه فجر، بر هه ای از تاریخ این مرز و بوم است که ملت ایران با رهبری مراد خویش در راه استقلال و آزادگی گام برداشته و همواره در راه اعتلا و توسعه کشور برای لحظه ای از آرمان های خود عقب نشینی نکرده اند.

وی تصریح کرد: در حالی شاهد  پیشرفت و توسعه همه جانبه ایران اسلامی در طول ۴۳ سال گذشته بودیم که دشمنان این مرز و بوم از همان روزهای ابتدایی پیروزی انقلاب با انواع دسیسه ها و توطئه ها به دنبال این بوده و هستند که با مانع تراشی اجازه ندهند که این ملت به قله های رفیع پیشرفت برسند.

ثناگو مطلق ادامه داد: اما با وجود تمام دسیسه های دشمنان، ایران همیشه سرافراز  امروز با هدایت مقام معظم رهبری و به همت فرزندان آینده ساز و متعهد خویش کمر همت به آبادانی و توسعه کشور بسته و با تکیه بر توان داخلی در حال گام بر داشتن در مسیر توسعه هر چه بیشتر کشورمان هستند.

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در ادامه بیان داشت:

اینجانب فرارسیدن ایام مبارک و شکوهمند دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران، خانواده معزز شهدا و ایثارگران و تمام ملت سرافراز ایران عزیزمان تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی و اعتلای میهن عزیزمان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها