`
شمانیوز
شما نیوز

زروندی جانشین درخشنده شد

تغییر در معاونت پشتیبانی و تامین مالی صدرتامین

طی حکمی از سوی سرپرست تاصیکو، زروندی جانشین درخشنده در معاونت پشتیبانی و تامین مالی صدرتامین شد.

به گزارش شمانیوز؛ جلسه تودیع و معارفه معاونت پشتیبانی و تامین مالی صدرتامین برگزار شد و طی حکمی از سوی حسین هاشمی، سرپرست تاصیکو، مصطفی زروندی به عنوان سرپرست این معاونت معرفی شد.

در این جلسه که با حضور حسین هاشمی، سرپرست تاصیکو، حمزه وکیلی، معاونت امور شرکت ها، احسان احمدی، معاونت برنامه ریزی و توسعه، رضا امین زاده، مدیر حراست، فرید حمد حیدری، مدیر امور حقوقی، ناصر شجاعی، مدیر مالی و محسن بیدی، مدیر روابط عمومی برگزار شد از زحمات و مجموعه اقدامات انجام شده محمد رضا درخشنده طی دوران هدایت معاونت پشتیبانی و تامین مالی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

حسین هاشمی، سرپرست هلدینگ تاصیکو ضمن تبریک مجدد یوم الله 22 بهمن و میلاد ‌‌حضرت امام جواد علیه السلام، گفت: انشالله روندی که طی سالیان سال در راستای حمایت از حقوق ذینفعان و سهامداران انجام شده است با قوت و جدیت بیشتری در دستور کار سرپرست معاونت پشتیبانی و تامین مالی صدرتامین قرار می گیرد و با توجه به تجربیات و سوابق برادر زروندی اقداماتی از جمله در بحث های شفافیت مالی، ارتقاء و بهبود جایگاه نیروی انسانی و ... در سطح مجموعه 20 هزار نفری هلدینگ در دستور کار قرار خواهد گرفت.

گفتنی است مصطفی زروندی از امروز فعالیت خود را به عنوان سرپرست معاونت پشتیبانی و تامین مالی شرکت سرمایه گذاری صدرتامین وابسته به شستا آغاز کرد.

 

روابط عمومی صدرتامین

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها