`
شمانیوز
شما نیوز

فولاد هرمزگان یکه تاز ایفای مسئولیت های اجتماعی

احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه های توسعه شرکت فولاد هرمزگان، گفت: امروز اگر هستیم و توفیق خدمت داریم به برکت خون شهداست و این اقدام توسعه ای در شرکت فولاد هرمزگان قابل ستایش و تقدیر است.

به گزارش شمانیوز؛ احمد مرادی نماینده مردم هرمزگان در آئین آغاز عملیات اجرایی پروژه های توسعه شرکت فولاد هرمزگان، گفت: امروز اگر هستیم و توفیق خدمت داریم به برکت خون شهداست و این اقدام توسعه ای در شرکت فولاد هرمزگان قابل ستایش و تقدیر است.

وی با اشاره به اینکه نگاه طیب نیا در فولاد مبارکه اصفهان نگاه جهادی و توسعه ای است، اظهار داشت: دوستی استاندار هرمزگان از زمان حضورش رفع دغدغه هرمزگانی هاست و با تعامل مناسبش با دولت و مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس و مدیران بنگاه های اقتصادی به طور حتم آینده درخشانی برای هرمزگان رقم خواهد خورد.

مرادی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع به کار فولاد هرمزگان تاکنون در جریان روند پیشرفت آن هستم و همواره به دنبال حمایت آن بوده و خواهم بود، عنوان کرد: گزارش عملکرد معروفخانی در فولاد هرمزگان مثبت و نشان داده که توانسته به خوبی فولاد هرمزگان را در مسیر توسعه قرار دهد.

وی ادامه داد: تمامی انتظار ما این است که توسعه فولاد هرمزگان بزودی رخ دهد و این توسعه را در استان هرمزگان لمس کنیم.

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تمامی حمایت ها و پشتیبانی ها مشروط به چندکار است، خاطرنشان کرد: در حضور رئیس جمهور تمامی اعضای مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس مشکلات مردم را بیان کردیم و یکی از خواسته های مطرح شده و مورد قبول رئیس جمهور استفاده و اعتقاد به نیروهای بومی است و امروز باید مردم هرمزگان خوشحال شوند که این طرح توسعه زمینه ساز استفاده و بکارگیری از نیروهای بومی را به کار ببندد.

مرادی با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان در تعهد به مسئولیت های اجتماعی هیچ کم و کاستی نگذاشته است، خاطرنشان کرد: همواره فولاد هرمزگان یکه تاز و پیشتاز در امر ایفای مسئولیت های اجتماعی است.

 

روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها