`
شمانیوز
شما نیوز

ساخت 121 مدرسه در مناطق محروم کشور توسط بانک ملی ایران

بانک ملی ایران در راستای اهداف دولت سیزدهم درخصوص توسعه آموزش و علم‌آموزی در مناطق محروم و به منظور ایفای مسئولیت های اجتماعی، تاکنون 121 باب مدرسه در سراسر کشور احداث، تکمیل و تجهیز کرده است.

به گزارش شمانیوز، بانک ملی ایران هر ساله با تامین در طرح‌های عام‌المنفعه و رفع محرومیت استان‌ها مشارکت فعال دارد و بر این اساس تاکنون 121 باب مدرسه را با صرف هزینه ای به ارزش 254 میلیارد ریال در مناطق محروم و کم برخوردار کشور احداث، بازسازی، تکمیل، هوشمند سازی و تجهیز کرده است.

این بانک ساخت، نوسازی، بهسازی و تجهیز مدارس و مراکز آموزشی را در سراسر کشور به عنوان یکی از مهمترین محورهای مسئولیت های اجتماعی خود همواره در دستور کار داشته است.

آمارها نشان می دهد، بیش از 100 درصد استان های میهن پهناورمان از اقدامات خیرخواهانه این بانک در خصوص توسعه نظام تعلیم و تربیت بهره مند شده اند و بی تردید ساخت، تعمیر و تجهیز مدارس گام بزرگی در توسعه نظام آموزشی کشور بوده که بانک ملی ایران در همین مدت قریب به 700 کلاس درس به سرانه آموزشی کشور افزوده است و تاکنون توانسته امکان تحصیل سالانه بیش از 10 هزار دانش‌آموز کم برخوردار در مناطق محروم کشور را فراهم کند.

 

روابط عمومی بانک ملی ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها