`
شمانیوز
شما نیوز

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج‌فارس خبر داد:

۳۰ هزار میلیارد ریال سهم خرید بیدبلند خلیج‌فارس از سازندگان داخلی

بیدبلند خلیج‌فارس به عنوان بزرگ‌ترین قطب گازی غرب آسیا با حمایت از سازندگان و تولیدکنندگان توانمند داخلی طی یک سال گذشته از خروج ۱۰۸ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری کرد.

به گزارش شمانیوز، محمود امین‌نژاد در آستانه آغاز سومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی که از امروز در کیش آغاز به کار می‌کند، اظهار کرد: سیاست‌های این شرکت مبتنی بر استفاده حداکثری از دانش و توان متخصصان و سازندگان داخلی است.

وی در این زمینه ادامه داد: کمیته‌های خودکفایی و حمایت از ساخت داخل بیدبلند خلیج‌فارس با بررسی‌های کارشناسی و امکان‌سنجی توانستند بیش از ۳۰ هزار میلیارد ریال از تجهیزات و تولیدات داخلی در بخش پالایشگاهی و پروژه‌های توسعه‌ای شامل خرید تجهیزات حساس دوار، پکیج‌های تولید هوا و ازت، انواع تجهیزات برق و ابزاردقیق، لوله و اتصالات، فیلتر و مواد شیمیایی را از داخل تأمین کنند.

مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج‌فارس در ادامه گفت: با توجه به تجربه‌های موفق در زمان ساخت این پروژه ملی خوشبختانه در زمان بهره‌برداری و انجام پروژه‌های توسعه‌ای طی یک سال گذشته از خروج ۱۰۸ میلیون یورو ارز از کشور جلوگیری شده است.

 

شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها