`
شمانیوز
شما نیوز

توسعه خدمات نوآورانه بانک آینده در کسب و کار های اینترنتی

بانک آینده و شرکت ‌همراه‌پرداز زرین (زرین‌پال) با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بر توسعه همکاری‌های مشترک در حوزه کسب‌وکار و بانکداری نوین، تأکید کردند.

به گزارش شمانیوز؛ به‌موجب این تفاهم‌نامه که به امضای نادر خواجه حق‌وردی، معاون امور شعب و بازاریابی بانک آینده و مصطفی امیری، مدیرعامل شرکت همراه‌پرداز زرین (زرین پال) رسید، سطح همکاری‌های متقابل برای ایجاد و گسترش بسترهای مناسب در زمینه‌های بانکی، مالی، بیمه‌ای و سایر حوزه‌های مورد توافق، ارتقاء خواهد یافت.

در چارچوب این تفاهم‌نامه بانک آینده با ارائه خدمات اعتباری، ارزی، بانکداری الکترونیکی و خدمات ویژه کارکنان این شرکت و هم‌چنین شرکت همراه‌پرداز زرین با تمرکز حساب‌های شرکت نزد بانک، تمرکز عملیات بانکی، نظیر: تسهیلات، ضمانت‌نامه‌ها، اعتبار اسنادی در بانک آینده و معرفی پذیرندگان پایانه‌های فروش جهت افتتاح حساب، در راستای ارزش‌آفرینی‌های بیش‌تر برای هر دو مجموعه، گام بر می‌دارند.

شرکت همراه‌پرداز زرین (زرین‌ پال) به‌عنوان اولین پرداخت‌یار پیشگام در کشور، با به‌کارگیری سبک و استانداردهای جدید در ارائه خدمات درگاه پرداخت اینترنتی، ارائه‌دهنده خدمات متنوع در حوزه پرداخت الکترونیکی برای کسب‌وکارهای فعال در کشور است.

 

روابط عمومی بانک آینده

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها