`
شمانیوز
شما نیوز

ارائه خدمات ارزی بانک کار آفرین، به شرکت های نفتی

بانک کارآفرین آماده ارائه انواع خدمات ارزی به شرکتهای نفتی و پتروشیمی است.

به گزارش شمانیوز، بانک کارآفرین در راستای همگامی با مشتریان و ارتقا تعاملات فی‌مابین بانک و مشتری؛ فعالیت های ارزی خود را گسترش داده و قادر به ارائه خدمات متنوع برای شرکتهای فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است.

ارائه خدمات ارزی که در قالب بانکداری شرکتی و بخش عملیات ارزی در بانک شکل گرفته است، امکان اعطای تسهیلات ریالی و ارزی، اعطای ضمانتنامه ریالی و ارزی در چارچوب ضوابط و مقررات بانک مرکزی ج.ا.ا.، اعطای گشایش اعتبار اسنادی داخلی دیداری و مدت دار،اعطای تسهیلات ریالی و ارزی از محل منابع صندوق توسعه ملی با رعایت ضوابط و مقررات را دارد.

بانک کارآفرین در راستای اهداف استراتژیک خود در بخش ارزی امکان ارائه انواع خدمات صرافی، بیمه‌ای، کارگزاری، لیزینگ را در قالب فعالیتهای بانکداری شرکتی ارائه می کند که فرصت مناسبی برای شرکتهای فعال در حوزه نفت و پتروشیمی است تا با انعقاد قرارداد امکان استفاده از این خدمات را داشته باشد.

در همین راستا بانک کارآفرین در سومین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی با نگاه ویژه به صنعت پالایش و پتروپالایش که از امروز دوم اسفند ماه در مرکز نمایشگاهی جزیره کیش برگزار می شود،حضور دارد و میزبان شرکتهای نفتی و پتروشیمی است.

 

روابط عمومی بانک کارآفرین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها