`
شمانیوز
شما نیوز

ابتکار مبین انرژی در برگزاری همایش‌های گفتگوهای انتقال تجربه

سلسله همایش‌های گفتگوهای انتقال تجربه EST در شرکت مبین انرژی خلیج فارس آغاز شد.

به گزارش شمانیوز، روز دوشنبه نهم اسفندماه اولین جلسه از سلسله همایش‌های انتقال تجربه ( Experience Sharing Talks ) با حضور علی محمد بساق زاده عضو موظف هیات مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی و از مدیران نام آشنا و پرتلاش این صنعت در سالن کنفرانس شرکت مبین انرژی خلیج فارس برگزار شد.

در ابتدای همایش مهدی فرزانه، مدیرعامل مبین انرژی پس از تشریح اهداف و مزایای بهره گیری از تجارب مدیران، عزم جدی مبین انرژی بر ادامه این برنامه‌ها را مورد تاکید قرار داد و از مهندس بساق زاده، تشکر کرد.

در ادامه علی محمد بساق زاده با بیان خاطراتی از سال‌های فعالیت خود در صنعت پتروشیمی، به موارد حائز اهمیتی مانند آموزش پرسنل، ریسک پذیری مدیران، احترام و فرهنگ سازمانی، بهره وری و تلاش جمعی و ... اشاره و از آنها بعنوان تکنیک‌ها و ابزارهای موفقیت سازمانی یاد کرد.

در بخش دوم این همایش کارکنان بصورت پرسش و پاسخ مسائل حوزه‌های مختلف را بیان و از تجارب مهندس بساق زاده استفاده کردند.

گفتنی است مطابق برنامه ریزی انجام شده قرار است هر ماه یکی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی در محل شرکت مبین حاضر و جلسات مشابهی برگزار شود. در این برنامه‌های یک روزه که ایده اولیه آن توسط مدیر عامل شرکت، طراحی و به همت مرکز پژوهشها و برنامه ریزی راهبردی و امور آموزش، شرکت برگزار خواهد شد، مدیران ارشد مبین انرژی خلیج فارس، در سالن کنفرانس حاضر و با تجربیات مدیران موفق و با تجربه و کارکشته ادوار صنعت پتروشیمی کشور آشنا خواهند شد.

 

روابط عمومی شرکت مبین انرژی خلیج فارس

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها