`
شمانیوز
شما نیوز

دیدار مدیر عامل بیمه ایران با جانبازان وایثارگران بمناسبت روز جانباز

بمناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز و به منظور تجلیل ازجانبازان سرافراز انقلاب اسلامی، حسن شریفی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل ، علی حسین طهماسبی مدیر کل امور مالی و فرمانده حوزه بسیج، با مجتبی افخمی مشاور مدیر عامل در امور ایثارگران و جمعی از جانبازان و ایثارگران شرکت در ساختمان مرکزی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش شمانیوز، حسن شریفی در این دیدار، با بیان این که همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگری های جانبازان هستیم تاکید کرد: جانبازان سرافراز، شهدای زنده ای هستند که با از خودگذشتگی در ۸ سال دفاع مقدس به درجه رفیع جانبازی رسیدند و در طول این سالها مشکلات و سختی های زیادی را تحمل کردند.

وی افزود: ما مدیون  شهدا و جانبازان هستیم وانتظار داریم که این عزیزان با ارائه نظرات و پیشنهادات خود، ما را در عرصه خدمت صادقانه به مردم و بیمه گذاران یاری کنند، کارکنان بیمه ایران که بیشتر آنها از ایثارگران و خانواده معظم شهدا هستند هیچ وقت کار بزرگ و مجاهدت شهدا و جانبازان را فراموش نخواهند کرد چرا که در سایه  این فداکاری و رشادت ها، امروز شاهد  امنیت و آرامش در این کشور هستیم.

شریفی با قدردانی از امور ایثارگران بابت خدمتگزاری صادقانه به جانبازان خاطر نشان کرد: خدمت به ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان کار بسیار مهم، بزرگ و با ارزشی است که خداوند متعال، به شما عطا کرده و همه ما قدردان این موهبت بزرگ باشیم.

مجتبی افخمی مشاور مدیرعامل در امور ایثارگران با قدردانی از خدمات بیمه ایران به ایثارگران طی سخنانی خواستار اصلاح چارت سازمانی امور ایثارگران شد و گفت: جانبازان یادگاردوران دفاع مقدس هستند و همیشه یاد آنها را زنده نگه خواهیم داشت و امیدوارم با خدمت به این عزیزان بتوانیم دین خود را هر چند کم ادا نماییم.

علی حسین طهماسبی در این دیدار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص خدمت به مردم و اهمیت ایثارگران در جامعه، اظهار داشت: در بیمه ایران هدف ما ارائه خدمات ارزنده بیمه ای و پرداخت خسارات زیاندیدگان در کوتاهترین زمان ممکن با رعایت ، ادب و دلسوزی است.

گفتنی است در این مراسم از همسر جانباز ایثارگر اکبر منصوری که بر اثر بیماری کرونا فوت نموده بود، قدردانی بعمل آوردند.

 

روابط عمومی بیمه ایران

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها