`
شمانیوز
شما نیوز

استعلام سامانه جامع تجارت از درگاه الکترونیک بانک آینده تسهیل شد/

جزییات تفاهم نامه مشترک وزارت صمت و بانک آینده

روز دوشنبه، شانزدهم اسفندماه، وزارت صمت و بانک آینده در خصوص توسعه همکاری‌های مشترک به‌منظور تحقق تأمین مالی زنجیره‌ای در حوزه صنعت و معدن، مصرف بهینه تسهیلات با هدف کاهش قیمت نهایی کالاها، تفاهم نامه امضا کردند.

به گزارش شمانیوز؛ به‌موجب این تفاهم که با حضور سیدرضا فاطمی‌امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، به‌امضای دکتر محمد فطانت مدیرعامل بانک آینده و سیدمهدی نیازی معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صمت رسید، همکاری‌های متقابل برای استعلام صورت‌حساب الکترونیکی ثبت‌شده در سامانه جامع تجارت (طرح افق) در زمان ارائه خدمات و عدم دریافت صورت‌حساب کاغذی توسط بانک در خصوص خدمات و تسهیلاتی که نیاز به ارائه صورت‌حساب داشته باشد و نیز ارائه تسهیلات و خدمات تأمین مالی زنجیره‌ای در بخش صنعت و معدن انجام می‌شود.

در چارچوب این تفاهم‌نامه بانک آینده سامانه‌های بانکی الکترونیکی خود را برای پاسخ برخط به استعلامات سامانه جامع تجارت، دسترس‌پذیر می‌کند.

همچنین امکان استعلام اشخاص مجاز خرید اعتباری موضوع این تفاهم‌نامه و میزان سقف اعتباری آنان برای خرید کالاهای موضوع این تفاهم‌نامه مطابق نیازمندی وزارت به‌صورت سیستمی را برای سامانه جامع تجارت فراهم می‌کند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها