`
شمانیوز
شما نیوز

به همت سازمان منطقه آزاد ماکو

تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری بیمارستان شهدا شوط تامین شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ در راستای تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی و ارتقاء خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی منطقه سازمان منطقه آزاد ماکو نسبت به خریداری و تجهیز بیمارستان شهدا به لوازم تشخیصی و درمانی اقدام کرد.

به گزارش شمانیوز؛ دکتر اسلام یادگاری افزود: با توجه به اعلام نیاز مدیریت شبکه بهداشت و درمان شوط، پیرو توافق نامه فی ما بین سازمان منطقه آزاد ماکو و دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، تجهیزات تشخیصی و درمانی ضروری مورد نیاز برای بیمارستان شهدا شوط با مجموع ارزش تقریبی چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خریداری و تحویل نمایندگان محترم شبکه بهداشت و درمان گردید.

وی تصریح کرد: این سازمان نسبت به خرید پنج دستگاه مانیتور علائم حیاتی Alborz مدل B9 به ارزش تقریبی دو میلیارد و هفتصد میلیون ریال و سه دستگاه الکتروکاردیوگراف (ECG) مدل Dena 650 به ارزش تقریبی نهصد و سی و هفت میلیون ریال اقدام نموده است.

یادگاری اضافه کرد: یک دستگاه الایزا ریدر Heals مدل MB-580 به ارزش تقریبی هشتصد و پنجاه میلیون ریال نیز توسط این سازمان برای بیمارستان شوط خریداری شد.

شایان ذکر است در دوسال اخیر بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال در بخش ارتقای سطح بهداشتی و درمانی منطقه هزینه شده است که برای خرید بخشی از این تجهیزات مبلغ ۹۰۰ هزار دلار با قیمت ارز دولتی ۴۲۰۰ تومنی از سوی سازمان منطقه آزاد ماکو هزینه شده است.

 

پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها