`
شمانیوز
شما نیوز

به منظور بررسی پیشبرد فرامین 8 گانه رئیس جمهور انجام شد؛

بازدید مدیرعامل گروه سایپا از مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، در آخرین روزهای سال 1400 با حضور در مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا از نزدیک از دستاوردها و پروژه های تحقیقاتی و پژوهشی این شرکت در زمینه طراحی و ساخت محصولات جدید بر روی پلت فرم های سایپا و برنامه های توسعه محصول گروه خودروسازی سایپا بازدید کرد.

به گزارش شمانیوز، این بازدید به منظور بررسی پیشبرد فرامین ۸ گانه ریاست جمهوری برای تحول در صنعت خودروسازی و در حوزه توسعه محصول، انجام شد.

محمدعلی تیموری به همراه معاونین و مدیران ارشد با حضور در سالن های واقعیت مجازی (VR)، استودیوی طراحی، آزمایشگاه ها از سایر امکانات و توانمندی های این مرکز بازدید کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در جریان این بازدید به ضرورت تشکیل کمیته عالی توسعه محصول با حضور مدیران ارشد گروه تأکید کرد و مقرر شد جلسات منظم این کمیته تشکیل و راهبری پروژه های توسعه محصول در سطح عالی انجام و موانع و مشکلات برطرف شود.

او افزود: معاونت برنامه ریزی و مطالعات استراتژیک سایپا باید در حوزه های فروش و خدمات پس از فروش، بخش های تخصصی ایجاد کند تا  تعاریف دقیق و متناسب با نیازهای واقعی جامعه، طراحی و ارائه کند.

تیموری با اشاره به اهمیت ایجاد شرکت های درجه یک (Tier One) در گروه سایپا گفت:  اختیارات باید به شرکت های اصلی گروه سپرده شود تا بتوانند بر مبنای رعایت صرفه و صلاح شرکت، نسبت به سرمایه گذاری در توسعه محصولات خود اقدام کنند.

او تاکید کرد: این شرکت ها باید بتوانند با ایجاد و مدیریت زنجیره تأمین زیر مجموعه خود، مدیریت زنجیره مالی و فروش محصولات خود را  انجام دهند و  تکنولوژی های مرتبط با محصولات را نیز کسب کنند.

 

سایپانیوز

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها