`
شمانیوز
شما نیوز

با دستور سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم؛

فعالیت سایت پرواز جزایر ناز از سرگرفته شد

سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از صدور دستور از سرگیری فعالیت سایت پرواز جزایر ناز با هدف حمایت از اشتغال جوانان بومی توسط سرپرست این سازمان خبر داد.

به گزارش شمانیوز، سیدمحمد حسینی با اعلام این خبر اظهار کرد: جلوگیری از فعالیت پاراگلایدرها در سایت پرواز جزایر ناز مشکلاتی را برای گردشگران و بومیانی که از این راه ارتزاق می کنند ایجاد می‌کند.

وی افزود: با بررسی دقیق موضوع و راهکارهای فوری حل مشکل، سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم دستور لازم برای ادامه فعالیت خلبانان زیر نظر موسسه فرهنگی ورزشی رضوان گستر آسمان قشم و مدرسه ورزش‌های هوایی و آبی بادبانی قشم صادر شد.

سرپرست مدیریت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: حمایت از اشتغال بومیان جزیره همراه با بهره گیری از ظرفیت گردشگری سایت هوایی ناز با توجه ویژه به سلامت و ایمنی مهمانان نورزی از اهداف مهم صدور این دستور است.

حسینی خاطرنشان کرد: با پیگیری صورت گرفته از سوی سازمان منطقه آزاد قشم، همراهی و همگرایی سایر بخش ها، فعالیت در سایت تفریحی ورزشی جزایر ناز مجدد آغاز شد.

جزایر ناز در 22 کیلومتری شهر قشم متشکل از سه جزیره با وسعت سه‌ هکتار با سواحل صخره‌ای است که ارتفاع آنها به 5 تا 10 متر می‌رسد. این جزایر غیرمسکونی بوده و تنها چند سازه به‌منظور نگهداری لوازم صیادی در آن‌ها ساخته شده است.

 

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied
خبرداغ روز

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها