`
شمانیوز
شما نیوز

در بازدید از مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین شهر عنوان شد:

ضرورت هماهنگی، تمرکز اولویت‌بندی برای ارائه خدمات اجتماعی و فرهنگی

در سومین روز از سال جدید سرپرست مدیریت عامل ذوب‌آهن،فرماندار ، فرمانده انتظامی به اتفاق تعدادی از مسئولین شهرستان لنجان ضمن بازدید از مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین‌شهر، با مسئولین و مادریاران این مرکز خیریه دیدار و گفتگو نمودند.

به گزارش شمانیوز؛ مهندس رخصتی سرپرست مدیریت‌عامل ذوب‌آهن اصفهان ضمن تبریک سال نو به همه مسئولین و خدمتگزارن این مرکز، ادامه حمایت‌های این شرکت را در راستای مسئولیت‌های اجتماعی یادآور شد و گفت: با توجه به مراجعات بسیار زیاد و درخواست‌های مختلف مددجویان و نیازمندان، ضروری‌ است که در جهت هماهنگی و نظم در امور، ارائه خدمات لازم بر اساس یک ساختار مشخص و متمرکز با اولویت‌بندی لازم صورت گیرد.

وی گفت: ذوب‌آهن اصفهان با هدفمندی و بر اساس برنامه‌ریزی مناسب و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و فرهنگی خو را دنبال می‌کند.

وی افزود: برای ارائه خدمات مناسب و تمرکز حوزه مسئولیت‌های اجتماعی، با مسئولین شهرستان در حال مذاکره و برنامه ریزی لازم هستیم.

محمدی فشارکی فرماندار لنجان نیز ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های ارزشمند کارکنان مرکز توانبخشی شهید مدنی، از آنان بعنوان مجاهدان خاموش یاد نمود و گفت:  اینگونه مجاهدت‌ها در ارائه خدمات به معلولین ذهنی و جسمی و حرکتی بسیار خداپسندانه و ارزشمند است.

وی ضمن قدردانی از حمایت و مساعدت‌های ذوب‌آهن اصفهان، اظهار امیدواری نمود که اینگونه خدمات همچنان با قوت بیشتری دنبال شود. فرماندار لنجان نیز بر تمرکز و اولویت‌بندی در ارائه خدمات اجتماعی، فرهنگی تاکید نمود.

در ابتدای بازدید مذکور، علی‌محمد رضوانی مدیرعامل مرکز توانبخشی شهید مدنی زرین‌شهر گزارشی از وضعیت موجود این مرکز خیریه ارائه نمود و گفت :در حال حاضر تعداد ۳۰۰نفر مددجوی ذهنی، جسمی و حرکتی تحت پوشش و حمایت می‌باشند که تعداد ۲۰۰ نفر از مددجویان بخاطر شرایط خاص جسمی بصورت شبانه‌روزی نگهداری و از مراقبت‌های ویژه برخوردارند.

همچنین دکتر صادقی رئیس بهزیستی شهرستان لنجان یادآور شد: مرکز توانبخشی شهید مدنی یکی از مراکز بزرگ شبانه‌روزی در سطح استان اصفهان است که تعداد ۵۰۰ مددجوی ذهنی، جسمی حرکتی، کودکان بی‌سرپرست و. ... از این مرکز خدمات دریافت می‌کنند.

 

روابط عمومی شرکت ذوب آهن اصفهان

  • ذوب آهن اصفهان
  • ذوب آهن اصفهان
  • ذوب آهن اصفهان
  • ذوب آهن اصفهان
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

این خبر را از دست ندهید
دیگر رسانه ها